شروع پخش فصل جدید سعادت آباد در رادیو تهران

به گزارش خرید متعادل، برنامه سعادت آباد در فصل جدید، با رویکردی نو و نگاهی تازه به فرهنگ عامه و ارتقاء حقوق شهروندی روی آنتن رادیو تهران می رود.

شروع پخش فصل جدید سعادت آباد در رادیو تهران

به گزارش گروه سیما خرید متعادل از فارس، برنامه سعادت آباد در فصل جدید، با رویکردی نو در نگاهی تازه به فرهنگ عامه و ارتقاء حقوق شهروندی با هدف افزایش آگاهی اجتماعی و امید آفرینی و کاهش آسیب های اجتماعی از رادیو تهران پخش می گردد.

پیغام امیری مدیر گروه تهران و رویدادهای شبکه رادیویی تهران درباره پخش فصل جدید سعادت آباد گفت: فصل جدید سعادت آباد از 27 مهرماه، روزهای شنبه تا چهارشنبه، ساعت 13 تا 14:30 به صورت زنده از شبکه رادیویی تهران به روی آنتن می رود. این برنامه با رویکرد خبری، تحلیلی در حوزه های سیاسی، اجتماعی و بین الملل در گروه تهران و رویدادهای شبکه تهران فراوری و پخش می گردد.

وی اضافه نمود: اهداف اصلی سعادت آباد در فصل جدید، توجه به فرهنگ عامه و ارتقاء حقوق شهروندی، افزایش آگاهی اجتماعی و امید آفرینی، کاهش آسیب های اجتماعی، ارتقاء سواد رسانه ای برای کاربران فضای مجازی و افزایش اعتماد عمومی به رسانه ملی است.

امیری خاطر نشان کرد: تنوع در موضوع و قالب های برنامه ای، فراوری و پخش گزارش ها و مستندهای تحقیق محور، نقد طنازانه، مصاحبههای متفاوت و آیتم های متنوع از جمله بخش های جدید سعادت آباد است.

به گفته مدیر گروه تهران و رویدادها یکی از ویژگی های مهم برنامه سعادت آباد مطالبه گری همراه با نقد عالمانه و منصفانه در کنار بیان دستاوردها و توفیقات است، این برنامه کوشش می نماید با ورود هنرمندانه و موثر به مسائل جاری جامعه بپردازد. توجه به همه مناطق پایتخت و شهرستانهای استان تهران با مشارکت خرید متعادل محله به پیگیری و برطرف مسائل مردم یاری می نماید.

همزمان با شروع پخش فصل جدید، پایگاه اطلاع رسانی سعادت آباد رادیو تهران و صفحات اختصاصی این برنامه در فضای مجازی نیز راه اندازی می گردد، تا علاوه بر مخاطبان رادیو تهران کاربران فضای مجازی هم تعامل نزدیکی با این برنامه داشته باشند. این برنامه به تهیه نمایندگی و سردبیری مریم السادات آصفی و فرشته علیپور روی آنتن می رود.

در ادامه این گفت وگو مریم السادات آصفی تهیه نماینده با اشاره به بخش های مختلف این برنامه گفت: در سعادت آباد سعی شده موضوعات و اخبار جامعه با نگاهی طنز مورد آنالیز قرار گیرد. یک قرن بعد در چنین روزی، یک عاشقانه ساده، بدون قضاوت، اسکرین شات و وب گرام از جمله بخش های مختلف این برنامه هستند که تقدیم حضور علاقمندان خواهند شد. علاوه بر بخش های مذکور؛ مصاحبه با نمایندگان مجلس در طرحی نو و رویکردی چالشی از دیگر بخش های جذاب این برنامه خواهد بود.

آصفی تهیه نمایندهسعادت آباد اضافه نمود: سامان نیازی مجری کارشناس بخش بین الملل در روزهای چهارشنبه با طرح مسائل روز جهان و ایران در حوزه بین الملل همراه این برنامه خواهد بود که سعی شده تا ضمن مصاحبهی تلفنی از حضور مهمانانی در استودیو پخش زنده رادیو تهران هم بهره مند شویم.

تهیه نمایندهسعادت آباد دربراه بخش گزارشی این برنامه اعلام نمود: اکرم سادات حسینی، رها رمضانی، مهدیه شاهمرادی، شادی مکی و پریسا هاشمی در بخش با خرید متعادل در ارائه گزارش های سیاسی و اجتماعی همراه مستمعین خواهند بود ضمن اینکه در مواردی از گزارشگران دیگر استان ها هم در این بخش استفاده خواهد شد.

سعادت آباد شامل دو تیتراژ ابتدایی و انتهایی است که آهنگساز و تنظیم نماینده حمیدرضا نورایی خواهد بود و خواننده تیتراژ ابتدایی هم فرشاد میرزاپور است.

مخاطبان می توانند به وسیله وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرند. در محدوده استان تهران به وسیله موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 کیلوهرتز مستمع ما باشید.

همچنین مستمعین از سرتاسر کشور هم می توانند شبکه رادیویی تهران را به وسیله گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باکس) دریافت نمایند.

منبع: جام جم آنلاین

به "شروع پخش فصل جدید سعادت آباد در رادیو تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع پخش فصل جدید سعادت آباد در رادیو تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید