استیلی: مقابل کره جنوبی بهتر از بازی با ازبکستان خواهیم بود، قائدی کاملاً می دانست باید چکار کند

به گزارش خرید متعادل، حمید استیلی، سرمربی تیم فوتبال امید ایران قول داد که این تیم در ملاقات مقابل کره جنوبی، عملکرد بهتری از ملاقات برابر ازبکستان ارائه کند.

استیلی: مقابل کره جنوبی بهتر از بازی با ازبکستان خواهیم بود، قائدی کاملاً می دانست باید چکار کند

به گزارش خرید متعادل، حمید استیلی درباره تساوی تیم فوتبال امید ایران مقابل امیدهای ازبکستان گفت: تیم ما بازی فوق العاده خوبی مقابل ازبکستان انجام داد. چند ماه پیش که مقابل این تیم بازی کردیم، نتیجه خوبی به دست نیاوردیم اما با تغییر بررسی در قالب بازیکن و کار تاکتیکی، این تیم را به خوبی شناختیم. بچه ها فوق العاده خوب بازی کردند و اگر قدر موقعیت های خود را می دانستیم، می توانستیم از بازی برنده بیرون بیاییم.

وی درباره ترس بازیکنان حین بازی گفت: ما چند بازیکن جدید از جمله مجتبی نجاریان و متین کریم زاده را اضافه کردیم که برای دومین بار بازی می کردند. رضا دهقانی هافبک و گلزن ما هم برای دومین ملاقات با ما بود و کمبود تجربه در این بازیکنان تأثیرگذار بود. دروازه بان ما هم اولین بازی اش را تجربه می کرد اما ما فقط دو هفته تمرین داشتیم و بچه ها خیلی خوب به صحبت ها گوش دادند. یک هفته در قطر و یک هفته در تایلند تمرین کردیم. ازبکستان مدافع عنوان قهرمانی مسابقات است و AFC هم اذعان کرد که گروه C، سخت ترین گروه است.

سرمربی تیم امید درباره حضور بعضی بازیکنان در پُست های غیرتخصصی توضیح داد: نورافکن در بازی های مقدماتی و محبت آمیز، اکثراً دفاع وسط بود. او در این پست تجربه داشت و ما نیازمند یک بازیکن باتجربه بودیم. عارف آغاسی و امید نورافکن در تمام بازی های ما در خط دفاعی بازی کردند و می توانیم از او به عنوان رهبر استفاده کنیم. دهقانی در هافبک دفاعی و وینگر بازی نموده است. مهدی خانی هم در رقابت های مقدماتی و بازی های محبت آمیز هافبک دفاعی بود. این بازیکنان اکثراً چندپُسته هستند و این موضوع خیلی برای ما سودمند است.

استیلی که با برنامه سلام صبح بخیر گفت وگو می کرد، در پاسخ به این پرسش که چرا از مهدی قائدی از ابتدا استفاده نشد، اظهار داشت: بازی با ازبکستان یک بازی فیزیکی بود و شرایط آب و هوا در قوای جسمانی بازیکنان، خیلی تأثیرگذار بود. ما بازی را با یک مهاجم یعنی اللهیار صیاد منش آغاز کردیم.

وی در ادامه اضافه کرد: می خواستیم پس از اینکه نبرد فیزیکی بازیکنان تمام گردد، قائدی بیاید و از خستگی بازیکنان ازبکستان استفاده کند. در نیمه دوم وقتی قائدی وارد زمین شد، تأثیرگذاری زیادی داشت و بار هجومی ما را زیاد کرد. او از لحاظ روانی، شرایط خیلی خوبی داشت و وقتی به زمین رفت، کاملاً می دانست باید چه کند.

سرمربی تیم امید درباره بازی با کره جنوبی که به منزله مرگ و زندگی برای این تیم تلقی می گردد، بیان نمود: این مسابقه یکی از سخت ترین بازی های ماست. پس از بازی با ازبکستان از بچه ها خواستم داخل استادیوم بمانند و یک دقیقه بازی کره را از نزدیک ببینند. بعد از بازی هم گروه بررسیی ما 7، 8 بازی کره جنوبی را تحلیل کرد و درباره نحوه بازی کردن آنها، بازیکنان و روش و شکل بازی حریف برای بچه ها صحبت کردیم.

استیلی در پاسخ به اینکه آیا کره جنوبی را شکست می دهیم یا خیر،گفت: بازی سختی است اما بهتر از بازی با ازبکستان بازی خواهیم کرد. اگر دچار اشتباهات فردی نشویم، می توانیم نتیجه خوبی بگیریم. مردم عزیز برای ما دعا نمایند و قول می دهم بچه ها نهایت سعی و کوشش خود را می نمایند تا باعث خوشحالی مردم شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "استیلی: مقابل کره جنوبی بهتر از بازی با ازبکستان خواهیم بود، قائدی کاملاً می دانست باید چکار کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیلی: مقابل کره جنوبی بهتر از بازی با ازبکستان خواهیم بود، قائدی کاملاً می دانست باید چکار کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید