اسکوچیچ: باقری تنها دستیار ایرانی من خواهد بود، برای ملاقات محبت آمیز ایران و کرواسی صحبت هایی صورت گرفته است

به گزارش خرید متعادل، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: بعید می دانم گزینه ایرانی دیگری به جمع ما اضافه گردد و کریم باقری تنها دستیار من در تیم ملی خواهد بود.

اسکوچیچ: باقری تنها دستیار ایرانی من خواهد بود، برای ملاقات محبت آمیز ایران و کرواسی صحبت هایی صورت گرفته است

به گزارش، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در ارتباط ویدیویی با یکی از برنامه تلویزیونی اظهار کرد: از اینکه اولین گفت وگوی خودم را انجام می دهم، خوشحالم و امیدوارم حال مردم ایران خوب باشد.

او ادامه داد: همه کارها آماده بود تا اولین اردوی خود را برگزار کنیم که ویروس کرونا مانع آن شد و الان هم منتظر شکست این ویروس هستیم تا کارها به خوبی پیش برود.

اسکوچیچ درباره برنامه های خود گفت: امیدواریم یک تیم ملی فعال تر نسبت به دوران ویلموتس داشته باشیم و قطعا کیفیت بالایی برای تیم ملی مورد احتیاج ما است.

سرمربی تیم ملی درباره ارزیابی اش از لژیونر های فوتبال ایران گفت: در سفرهایی که داشتم با بازیکنان ایرانی آشنا شدم. با بازیکنانی که در لیگ برتر بازی می نمایند آشنا هستم اما با لژیونرها نه که در این سفر توانستم آن ها را ارزیابی کنم.

او در پاسخ به این سوال که آیا امکان برگزاری ملاقات محبت آمیز میان تیم های ایران و کرواسی وجود دارد یا خیر اضافه کرد: از قبل قدم هایی در این باره برداشتم و با داوور شوکر صحبت کردم. در حال حاضر با توجه به شیوع کرونا امکانش نیست، اما در آینده ای نزدیک این اتفاق می افتد.

وی ادامه داد: اولین آرزویم برای مردم ایران سلامتی است و قول می دهم تمام تلاشم را برای صعودتیم ملی به جام جهانی 2022 قطر به کار گیرم و شک نکنید بازیکنانم همه توانشان را خواهند گذاشت.

او در سرانجام خاطر نشان کرد: وقتی وارد کرواسی شدم تست دادم و در حال حاضر در قرنطینه هستم و حتی جرات نکردم از 5 متری دختر کوچکم رد بشوم. نوروز را به مردم ایران تبریک می گویم و برای همه در ایران آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم هرچه سریع تر برگردم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اسکوچیچ: باقری تنها دستیار ایرانی من خواهد بود، برای ملاقات محبت آمیز ایران و کرواسی صحبت هایی صورت گرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکوچیچ: باقری تنها دستیار ایرانی من خواهد بود، برای ملاقات محبت آمیز ایران و کرواسی صحبت هایی صورت گرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید