اعلام فهرست برندگان قرعه کشی جدید سایپا

به گزارش خرید متعادل، خبرنگاران: اسامی نفرات برنده قرعه کشی پیش فروش محصولات سایپا اعلام شد.

اعلام فهرست برندگان قرعه کشی جدید سایپا

به گزارش خرید متعادل 40 هزار دستگاه محصولات گروه خودروسازی سایپا در این طرح پیش فروش عرضه شده بود که بر اساس این گزارش تا قبل از پایش های اجرا شده، 264 هزار نفر ثبت نام کرده بودند که پس از بررسی و احراز هویت اطلاعات ثبت شده متقاضیان خرید خودرو 20 هزار و 834 نفر با شروط وزارت صمت مغایرت داشت.

بر اساس شروط لحاظ شده وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ از سبد 10 هزار خودرویی که برای طرح پیش فروش یکساله برای خودروی جدید شاهیندر نظر گرفته شده، 59 هزار و 552 نفر ثبت نام کردند.

برای خودرو سایناS حدود 79 هزار و 57 نفر برای 8 هزار خودرو ثبت نام کردند. از سویی 28 هزار و 3 نفر برای خرید خوردو کوییک S ثبت نام کردند، قرار است برای 5 هزار از این مدل خودرو قرعه کشی صورت گیرد.

برای خودروی کوییک دنده ای که سهمیه 5 هزار و 500 دستگاهی در نظر گرفته شده، 26 هزار و 614 هزار نفر ثبت نام کردند.

خودروی دیگر که در طرح پیش فروش یکساله در نظر گرفته شده کوییک R است، سهمیه مصوب شده برای این خودرو 6 هزار و 700 دستگاه است که 17هزار و 447 نفر متقاضی آن هستند.

برای سایپا 151 نیز سهمیه 2 هزار دستگاهی در نظر گرفته شد و برای این خودرو 13 هزار و 79 نفر ثبت نام کردند.

در 9 مدل عرضه شده در طرح پیش فروش یکساله برای خودروهای زامیاد دوگانه سوز بیش از 14 هزار نفر، زامیاد تک سوز بیش از 2 هزار و 900 نفر و زامیاد دیزل بیش از 2 هزار و 200 نفر ثبت نام کردند.

گفتنی است منتخبین قرعه کشی از ساعت 10 صبح فردا (دوشنبه) به مدت 72 ساعت فرصت دارند تا نسبت به واریز وجه علی الحساب اقدام کنند

لیست اسامی برندگان محصولات سایپا را از اینجا مشاهده کنید.

منبع: اقتصادنیوز

به "اعلام فهرست برندگان قرعه کشی جدید سایپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام فهرست برندگان قرعه کشی جدید سایپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید