ایکاردی مشتری جدید پیدا کرد، دو تیم لیگ برتری ایگواین را می خواهند

به گزارش خرید متعادل، آبی پوشان لندن قصد دارند با PSG برای خرید مهاجم آرژانتینی اینتر رقابت کنند و دو تیم انگلیسی هم خواهان جذب هموطن او در یوونتوس هستند.

ایکاردی مشتری جدید پیدا کرد، دو تیم لیگ برتری ایگواین را می خواهند

به گزارش خرید متعادل، باشگاه چلسی آماده است با پاری سن ژرمن برای خرید مائورو ایکاردی از اینتر رقابت کند.

اینتر روی مهاجم آرژنتینی 26 ساله اش که در حال حاضر به صورت قرضی برای PSG بازی می کند، 70 میلیون یورو قیمت گذاشته است اما این باشگاه هنوز حاضر به پرداخت چنین رقمی نیست و دو پیشنهادش تا کنون از سوی طرف ایتالیایی رد شده است.

اکنون باشگاه چلسی هم به جذب بازیکنی که در 31 بازی اش در این فصل 20 گل زده تمایل نشان داده و قصد دارد برای خرید او با اینتر وارد مذاکره شود. پیش از این از تیم های منچستریونایتد، یوونتوس و ناپولی هم به عنوان مشتریان ایکاری نام برده شده است.

در همین حال خبر مهم دیگر از بازار جابجایی این است که دو باشگاه نیوکاسل و ولورهمپتون به جذب گونسالو ایگواین مهاجم آرژانتینی یوونتوس تمایل نشان داده اند. نشریه اکسپرس انگلیس نوشته که با وجود 6 ماه حضور قرضی نه چندان درخشان ایگواین در لیگ برتر به همراه چلسی در فصل گذشته، نیوکاسل و گرگ ها خواهان جذب او هستند و این در حالیست که پدر این بازیکن اخیراً اعلام کرده فرزندش تا سرانجام قراردادش که تابستان سال آینده است در تورین می ماند. ایگواین در34 بازی اش در این فصل برای یوونتوس 8 گل زده و 8 پاس گل داده است.

و اما از لیگ برتر خبر می رسد که احتمال دارد جورجینیو هافبک ایتالیایی چلسی به کشورش برشود تا برای یوونتوس بازی کند و مدیربرنامه های او نیز این خبر را تأیید کرده است.

ژوائو سانتوس در این باره به سایت توتو مرکاتو گفت: من دقیقاً نمی دانم که یوونتوس جورجینیو را می خواهد یا نه چون او سه سال دیگر با چلسی قرارداد دارد. ببینیم چه می شود. او بازیکنی حرفه ای است پس اگر یک تیم مهم از ایتالیا پیشنهاد بدهد، چرا که نه؟

چلسی تابستان سال 2018 جورجینیو را در ازای 57 میلیون یورو از ناپولی خرید و اگر او به یوونتوس برود می تواند زیر نظر سرمربی سابقش مائوریتزیو ساری بازی کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ایکاردی مشتری جدید پیدا کرد، دو تیم لیگ برتری ایگواین را می خواهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایکاردی مشتری جدید پیدا کرد، دو تیم لیگ برتری ایگواین را می خواهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید