بازی با استقلال تمام شد، با فولاد مدنظرمان فاصله داریم

به گزارش خرید متعادل، مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: هنوز به فولاد دلخواه و اصلی نرسیده و باید تلاشمان را بیشتر کنیم تا به تیم موردنظر برسیم.

بازی با استقلال تمام شد، با فولاد مدنظرمان فاصله داریم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری خرید متعادل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، حسین کعبی درباره نبرد شب گذشته تیمش و پیروزی برابر استقلال اظهار کرد: همان چیزی که از بازیکنان خواسته بودیم را در زمین اجرا کردند. ما یک ماه تمرین پر فشار داشتیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. این ملاقات 6 امتیازی بود و ما باید می بردیم تا خودمان را بالای جدول نگه داریم.

وی ادامه داد: هنوز به فولاد دلخواه و اصلی نرسیده ایم و باید کوششمان را بیشتر کنیم تا به تیم موردنظر برسیم. کل مجموعه باشگاه در کوشش و تکاپو هستند و موفقیت مربوط به همه است، این را باید رک بگویم که هنوز به طور کامل راضی نیستیم و می توانیم به مراتب بهتر باشیم. شما ببینید 3 بازیکن کلیدى تیم ما نبودند ولى باز هم از حریف پر مهره استقلال بهتر بودیم چون برنامه داشتیم.

مربی تیم فولاد عنوان نمود: اگر ماجرای کرونا اتفاق نمی افتاد، شرایط چیز دیگری بود. ما قبل از کرونا سه برد آورده بودیم و هر روز بهتر می شدیم. به هرحال در بازی روز گذشته هدف ما سه امتیاز بود و لیاقت این پیروزی را داشتیم. تنها نگرانی ما طرفداران بودند که جایشان خالی بود و خدا را شکر توانستیم شادشان کنیم.

حسین کعبی درمورد داوری و تصمیماتش گفت: من داور نیستم، مربی هستم و فکر می کنم آقای داور تمام صحنه ها نزدیک بودند و بهترین تصمیم را گرفتند. کارشناسان هم عملکرد او را تأیید نموده اند. تنها می توانم بگویم سیدعلی می تواند در آسیا داوری کند چرا که قاطع است و تحت تاثیر قرار نمی گیرد. ما اکنون آقای فغانی را داریم که اینگونه است و به نظر من حق آقای سیدعلی نیز سوت زدن در رقابت های مهم آسیایی است. این را صادقانه می گویم و اصلا مربوط به تصمیمات بازی شب گذشته نیست.

بازیکن سابق تیم ملی ایران درباره عملکرد محمد آبشک گفت: تمام چیزی که از آبشک خواسته بودیم را به نحو احسن اجرا کرد. تا کنون چیزی به جز فوتبال از آبشک ندیده ام و نخواهم دید. آقای نکونام قبل از بازی گفت هرکس به سمت داور با بازیکن حریف برود، تعویضش می کنم و کسی حق ندارد اعتراض کند و درگیری ایجاد کند. ما دنبال فوتبال زیبا بودیم؛ نه دعوا یا درگیری. من به عنوان مربی تنها درباره تیم خودم صحبت می کنم چرا که حرف زدن درباره تیم حریف غیرحرفه ای است.

وی ادامه داد: ما نمی دانیم که اگر استقلال 11 نفره بود چه می شد، این جذابیت فوتبال است که معلوم نمی کند چه اتفاقی می افتد ولى همه دیدند که نیمه اول تیم بهتر با موقعیتهاى بهتر بودیم و حتى به تیرک دروازه زدیم. فکر می کنم روی اشتباه خودمان گل خوردیم و به نظر من تاکتیک خاصی نبود. با تمام احترامی که برای تیم استقلال قائلم، تنها هدف ما از ابتدای بازی برد بود و فکر می کنم ما می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. اما همانگونه که گفتم فولاد هنوز کامل آماده نشده و به 70 درصد فولاد اصلی رسیده ایم.

کعبی اظهار کرد: بازیکنان ما عظیم و باهوش هستند، هیچ اتفاقی نیفتاده و بازی با استقلال تمام شد. شادی و خوشحالی برای شب گذشته بود و اکنون به فکر بازی بعد هستیم. امروز روز جدیدی است و باید برای ملاقات با ماشین سازی آماده شویم. برای تمام تیم ها احترام قائلیم و تنها به فکر پیروزی در مسابقات هستیم.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "بازی با استقلال تمام شد، با فولاد مدنظرمان فاصله داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی با استقلال تمام شد، با فولاد مدنظرمان فاصله داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید