بوحمدان: اگر رادولوویچ قصد بازگشت ندارد، باشگاه باید تصمیم بگیرد، نمی توان برای مدت طولانی فوتبال را تعطیل کرد

به گزارش خرید متعادل، بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: اگر سرمربی ما قصد بازگشت به ایران را ندارد، باشگاه باید در مورد انتخاب سرمربی تصمیم بگیرد.

بوحمدان: اگر رادولوویچ قصد بازگشت ندارد، باشگاه باید تصمیم بگیرد، نمی توان برای مدت طولانی فوتبال را تعطیل کرد

حمید بوحمدان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خرید متعادل، در ارتباط با بحث شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال و اینکه تست کرونای اعضای برخی از تیم ها مثبت اعلام شده است، گفت: شرایط سختی ایجاد شده و سلامتی بازیکنان و دیگر افرادی که در برگزاری مسابقه نقش دارند بسیار مهم است و فوتبال در برابر جان انسان ها هیچ ارزشی ندارد. برخی دوست دارند لیگ برگزار شود و برخی هم مخالف هستند، ولی مسئله مهم این است که جان هیچ کس به خطر نیفتد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تعطیلی بازی ها تصمیم درستی است؟ تاکید کرد: کرونا که فعلا از بین نمی رود و راه مقابله قطعی با این بیماری هم مشخص نشده است. الان همه مردم به صورت عادی زندگی می کنند و همه مشاغل هم شروع به کار کرده اند. نمی دانم مسئولان در نهایت قرار است چه تصمیمی بگیرند ولی نمی توان برای مدت طولانی فوتبال را تعطیل کرد، در ضمنً نمی توان تضمین داد که اگر فوتبال و ورزش نباشد کسی کرونا نمی گیرد. بازیکنانی که تست شان مثبت اعلام شده در بازی های رسمی و تمرینات گروهی شرکت نداشته اند.

هافبک ذوب آهن در مورد غیبت سرمربی این تیم در تمرینات و شایعه عدم بازگشت رادولوویچ به ایران گفت: فعلا که سرمربی تیم به تمرینات برنگشته و ما هم شنیده ایم که می گویند وی قصد بازگشت ندارد. نمی دانیم این خبر صحت دارد یا خیر ولی اگر سرمربی ما قصد بازگشت به ایران را ندارد، باشگاه باید در مورد انتخاب سرمربی تصمیم بگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بوحمدان: اگر رادولوویچ قصد بازگشت ندارد، باشگاه باید تصمیم بگیرد، نمی توان برای مدت طولانی فوتبال را تعطیل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوحمدان: اگر رادولوویچ قصد بازگشت ندارد، باشگاه باید تصمیم بگیرد، نمی توان برای مدت طولانی فوتبال را تعطیل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید