توضیح کرملین درباره خط قرمزهای اعلامی پوتین

به گزارش خرید متعادل، ایسنا نوشت:سخنگوی کرملین امروز (پنجشنبه) توضیح داد که خطوط قرمزی که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه در سخنانشان در مجلس اشاره کرده، در مرزهای منافع ملی این کشور قرار گرفته اند.

توضیح کرملین درباره خط قرمزهای اعلامی پوتین

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین به غرب درباره عبور از خط قرمزها هشدار داده و تاکید کرد که هرگونه اقدام تحریک آمیزی با واکنشی شدید روبرو خواهد شد.

دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین به خرید متعادل گفت: این خط قرمز منافع ملی روسیه است. خطوط قرمز روسیه به منافع ملی آن مرتبط هستند، آنها همچنین به طور قطع به روابط دوجانبه با دیگر کشورها به ویژه اوکراین و روابط با ائتلاف های بین المللی مختلف مرتبط هستند.

سخنگوی کرملین همچنین گفت، رئیس جمهوری روسیه از ایده ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین برای ملاقات در منطقه جنگ زده دونباس مطلع شده است و اگر لازم بداند خودش پاسخ خواهد داد. پسکوف به خرید متعادل گفت: بله رئیس جمهوری روسیه از این موضوع اطلاع دارد. اگر رئیس جمهور آن را ضروری بداند، خودش پاسخ خواهد داد. اکنون حرفی در این رابطه ندارم.

سخنگوی ریاست جمهوری روسیه همچنین گفت، ایده ولادیمیر پوتین درباره ایجاد یک محیط عاری از درگیری احتمالا در نشست قدرت های هسته ای مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. پوتین در سخنرانی سالانه در مجلس روسیه گفت، مسکو از جامعه جهانی برای صحبت درباره ثبات استراتژیک و ایجاد یک محیطی بدون وجود درگیری دعوت به عمل می آورد. پسکوف در پاسخ به شفاف سازی درباره این ایده به خرید متعادل گفت: رئیس جمهور بار دیگر به اهمیت این ابتکار عمل، مسئولیت ویژه قدرت های هسته ای و اهمیت ابتکار عمل برای برگزاری اجلاس سران اشاره کرد... او پیشتر گفت که اجلاس بالقوه [کشورهای عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد] می تواند حداقل در تنظیم تهدیدهایی که با آن روبرو هستیم و رویکردهای کلیدی که باید هنگام پاسخ به چالش ها استفاده کنیم، به کار رود.

311311

منبع: خبرآنلاین

به "توضیح کرملین درباره خط قرمزهای اعلامی پوتین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیح کرملین درباره خط قرمزهای اعلامی پوتین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید