جهانی: در صنعت نفت پیشرفت کردم و دیده شدم، هنوز تصمیمی برای فصل بعد نگرفته ام

به گزارش خرید متعادل، هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در فصل گذشته گفت: حضور در یک تیم پُرطرفدار برای من افتخار بزرگی است و صنعت نفت باعث شد که در این فوتبال پیشرفت کنم.

جهانی: در صنعت نفت پیشرفت کردم و دیده شدم، هنوز تصمیمی برای فصل بعد نگرفته ام

میلاد جهانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خرید متعادل درباره کسب عنوان آقای پاس گلی به همراه مهدی قائدی مهاجم استقلال گفت: فصل گذشته از لحاظ فوتبالی برای من خوب بود. با وجود اینکه در مقاطعی از فصل مشکل داشتیم، ولی هواداران صنعت نفت از من حمایت کردند و همیشه حامی من بودند که باید از آنها تشکر کنم و دست تک تک شان را می بوسم. شاید اگر به تنهایی آقای پاس گل می شدم بهتر بود، ولی خدا را شکر می کنم و به همین هم راضی هستم. در ضمنً شرایط هر تیمی با تیم دیگر متفاوت است و نمی توان شرایط من را با شرایط بازیکنی که در تیم دیگری است، قیاس کرد.

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در ادامه خاطر نشان کرد: دوست داشتم بیشتر پاس گل بدهم و امیدوارم هواداران و کادر فنی از عملکردم راضی باشند. مسئله مهم دیگر هم این بود که لیگ را بدون مصدومیت به انتها رساندم و بابت این موضوع خدا را شکر می کنم.

وی در مورد نتایج ضعیف صنعت نفت در نیم فصل دوم شرح داد: ما در انتها لیگ در رده هفتم قرار گرفتیم و این به صورت کلی برای صنعت نفت بد نبود. صحبت در مورد گذشته هم فایده ای ندارد و چیزی را عوض نمی کند. مسئله مهم این است که همه ما تلاش کردیم تا هواداران را خوشحال کنیم و امیدوارم در فصل آینده تیمی قوی تر از صنعت نفت ببینیم.

جهانی در پاسخ به این پرسش که چه تصمیمی برای فصل بعد گرفته است، گفت: قرارداد من با صنعت نفت تمام شده، ولی واقعیت این است که هنوز هیچ تصمیمی نگرفته ام. ما فصلی طولانی و پرفشار را پشت سر گذاشتیم و فعلاً دوست دارم استراحت کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جهانی: در صنعت نفت پیشرفت کردم و دیده شدم، هنوز تصمیمی برای فصل بعد نگرفته ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانی: در صنعت نفت پیشرفت کردم و دیده شدم، هنوز تصمیمی برای فصل بعد نگرفته ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید