خبرنگاران دانش آموختگان پزشکی و پیراپزشکی برای اعزام به خدمت سربازی اقدام نمایند

به گزارش خرید متعادل، همدان- خبرنگاران- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی همدان گفت: دانش آموختگان پزشکی و پیراپزشکی طبق دستورالعمل جدید و به منظور استفاده از توان آنها برای مقابله با کرونا باید برای اعزام به خدمت سربازی اقدام نمایند.

خبرنگاران دانش آموختگان پزشکی و پیراپزشکی برای اعزام به خدمت سربازی اقدام نمایند

حسین بشری روز دوشنبه در گفت و گو با خرید متعادل یادآوری کرد: تمامی کسانی که پیشتر از دانشگاه دانش آموخته می شدند برابر دستور العمل ها و قوانین مربوط به حوزه سازمان نظام وظیفه، بعد از یکسال راهی خدمت مقدس سربازی می شدند.

وی افزود: اما برابر با دستورالعمل جدید این مهلت یکساله استراحت از تحصیل لغو شده و در حال حاضر باید دانش آموختگان رشته های پزشکی و پیراپزشکی به محض فارغ التحصیلی از دانشگاه، با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) نسبت به دریافت دفترچه اعزام به خدمت اقدام نمایند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان اعلام کرد: این دستورالعمل از سوی معاونت نظام وظیفه انتظامی همدان به مسوولان دانشگاه های آزاد، دولتی و پیغام نور این استان ابلاغ شده تا آنها موضوع را به دانشجویان اطلاع دهند.

بشری تاکید نمود: دانش آموختگان تمامی رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی که هم اکنون در مهلت معرفی قرار دارند اگر نسبت به دریافت دفترچه اقدام ننمایند به عنوان غیبت برای آنها تلقی شده و طبق مقررات با آنها برخورد می گردد.

وی ادامه داد: بنابراین به دانش آموختگان این رشته ها توصیه می گردد نسبت به معرفی و ثبت درخواست اعزام به خدمت در مراکز پلیس+10 این استان اقدام نموده تا مرتکب غیبت نشوند.

به گفته رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ، تا به امروز 60 هزار و 500 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 136 نفر دیگر در 24 ساعت گذشته، جان باختگان کرونا در کشور به سه هزارو 739 نفر رسید.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران دانش آموختگان پزشکی و پیراپزشکی برای اعزام به خدمت سربازی اقدام نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دانش آموختگان پزشکی و پیراپزشکی برای اعزام به خدمت سربازی اقدام نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید