خبرنگاران سرمربی خوشه طلایی ساوه: برای صعود به لیگ برتر می جنگیم

به گزارش خرید متعادل، رشت - خبرنگاران - سرمربی خوشه طلایی ساوه گفت: با پیروزی در این دیدار همچنان امیدوار به صعود به رقابت های لیگ برتر باقی ماندیم و برای صعود همچنان می جنگیم.

خبرنگاران سرمربی خوشه طلایی ساوه: برای صعود به لیگ برتر می جنگیم

محسن عاشوری یکشنبه شب پس از خاتمه بازی تیم های سپیدرود و خوشه طلایی ساوه در گفت و گو با خبرنگار خرید متعادل در رشت گفت: تمام هدف ما کسب نتایج مطلوب در سه بازی باقی مانده و رسیدن به رتبه دوم جدول است تا به رقابت های لیگ برتر صعود کنیم که در این راستا تمام توان و تلاش خود را انجام خواهیم داد تا علاوه بر کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ دسته اول جواز حضور به رقابت های لیگ برتر را نیز بدست بیاوریم.

وی افزود: البته با توجه به پیروزی تیم های صدر جدولی همچنان در رتبه چهارم جدول باقی ماندیم و برای اینکه بتوانیم شانس صعود خود را افزایش دهیم به سایر رقبای خود فکر نکرده و بر روی بازی خود متمرکز شده تا بتوانیم با پیروزی زمین مسابقه را ترک کنیم.

سرمربی خوشه طلایی ساوه به دیدار تیمش برابر سپیدرود نیز اشاره کرد و گفت : در این دیدار نیز چهار تا پنج بازیکن خود را همراه نداشتیم اما خوشبختانه توانستیم از فرصت ها به خوبی استفاده کنیم و به یک پیروزی ارشمند خارج از خانه دست یابیم.

عاشوری اظهار داشت: به هرحال تمام هدف ما صعود به لیگ برتر است اما اگر در خاتمه نتوانیم به رقابت های لیگ برتر صعود کنیم، باید دید که مسئولان و مدیران باشگاه خوشه طلایی چه تصمیمی برای سال آینده می گیرند.

تیم های فوتبال سپیدرود رشت و خوشه طلایی ساوه یکشنبه شب در هفته سی و دوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم خوشه طلایی با نتیجه چهار بر صفر حریف خود را شکست داد.

پیش از این بازی و تا خاتمه هفته سی و یکم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور 18 تیم، خوشه طلایی ساوه با کسب 53 امتیاز در مکان چهارم و سپیدرود رشت با 30 امتیاز در مکان هفدهم جدول رده بندی قرار داشتند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سرمربی خوشه طلایی ساوه: برای صعود به لیگ برتر می جنگیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سرمربی خوشه طلایی ساوه: برای صعود به لیگ برتر می جنگیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید