خبرنگاران قاتل فراری پس از 28 ماه در ماکو به دام افتاد

به گزارش خرید متعادل، ارومیه- خبرنگاران- فرمانده هنگ مرزی ماکو گفت: قاتل یک جوان بازرگانی پس از 28 ماه فرار در مرز بازرگان شناسایی و دستگیر شد.

خبرنگاران قاتل فراری پس از 28 ماه در ماکو به دام افتاد

سرهنگ شیرزاد حاجی زاده روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار خرید متعادل گفت: این متهم تحت تعقیب که طی 2 سال گذشته متواری بود در حین ورود غیرمجاز از طریق درب مسافری گمرک بازرگان دستگیر شد.

وی اضافه کرد: این قاتل که توسط عوامل پست کنترل و اطلاعات مرزی دستگیر شد با هماهنگی قضایی بعمل آمده در جهت اقدامات بعدی تحویل عوامل پلیس آگاهی انتظامی ماکو شد.

وی اضافه کرد: در 27 آبان سال 1396 بعد از یک درگیری لفظی بین 2 جوان در پارک شهر مرزی بازرگان یکی از آنها با چاقو دیگری را مجروح کرد که بر اثر شدت جراحت در راه بیمارستان فوت و قاتل هم متواری شده بود.

به گزارش خرید متعادل، به نقل از فرمانده انتظامی آذربایجان غربی مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری ها و بد اخلاقی های اجتماعی و کاهش تصادف ها از اولویت های پنج گانه نیروی انتظامی این استان در سال جاری است.

ماکو در مجاورت کشورهای ترکیه و جمهوری آذربایجان واقع شده است و طول مرزهای جمهوری اسلامی ایران در این منطقه با این کشورها به ترتیب 130 و 140 کیلومتر است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران قاتل فراری پس از 28 ماه در ماکو به دام افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران قاتل فراری پس از 28 ماه در ماکو به دام افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید