راهنمای خرید انواع مانتوی زنانه تابستانه خنک و جذاب

به گزارش خرید متعادل، یکی از لباس هایی که خانم ها به آن توجه بسیاری دارند، خرید مانتو زنانه تابستانه خنک و جذاب است. مانتو تابستانه هر ساله در رنگ ها و طرح های متفاوت و جذاب وارد بازار می شوند که توجه بسیاری را به خود جلب می نماید.

راهنمای خرید انواع مانتوی زنانه تابستانه خنک و جذاب

یکی از لباس هایی که خانم ها به آن توجه بسیاری دارند، خرید مانتو زنانه تابستانه خنک و جذاب است. مانتو تابستانه هر ساله در رنگ ها و طرح های متفاوت و جذاب وارد بازار می شوند که توجه بسیاری را به خود جلب می نماید.

این لباس اصلی در خارج از خانه، اولین و مهم ترین لباسی است که توجه خانم ها را به خود جلب می نماید و مهم ترین تاثیر را در زیبایی استایل خانم ها دارد. اگر می خواهید استایل جذاب تابستانی را تجربه کنید، پیش از هر چیز به مدل مانتوی زنانه توجه کنید. اما به نظر شما بهترین مدل مانتو تابستانه کدام است؟

1. مانتو جلو بسته

مانتو جلو بسته ظاهری ساده دارد، اما با انتخاب درست کیف و خرید کفش زنانه و اکسسوری، جذاب و چشمگیر خواهد شد. خانم هایی که به استایل کژوال و غیررسمی علاقه دارند، خرید مانتو جلوه بسته یک انتخاب مناسب خواهد بود.

توصیه می کنیم خانم هایی که اندام سیبی شکل دارند، یا به عبارتی شکم و پهلو عظیمی دارند، در خرید مانتو جلو بسته دقت بیشتری نمایند، چرا که ممکن است این مدل مانتو اندام شان را عظیم تر نشان دهد. اما مانتو جلو بسته ای که به صورت مثلثی دوخته شده یا به صورت کلوش است، انتخاب مناسب تری برای اندام سیبی شکل خواهد بود.

برخی از مانتوهای جلو بسته به صورت ساده و تک رنگ طراحی می شوند، اما بسیاری از طراحان روی این مانتو گلدوزی می نمایند که زیبایی مانتو را دوچندان می گردد. این طراحی ها معمولا روی یقه یا پایین مانتو صورت می گیرد. در صورتی که می خواهید تمرکز کمتری روی بالا تنه ایجاد گردد، از پوشیدن مانتوهایی با یقه های کار شده و شلوغ خودداری کنید.

2. مانتو کتی زنانه

اگر می خواهید برای تابستان سال جاری خود خرید مانتو تابستانه را در لیست خود قرار دهید، خرید مانتو کتی را از قلم نیاندازید. معمولا قد این مانتو از 75 تا 100 سانتی متر است که شما نه تنها در استایل خیابان و خارج از خانه می توانید از آن بهره مند شوید، بلکه به یکی از لباس های جذاب مهمانی هایتان تبدیل خواهد شد.

از این رو اگرچه مانتو کتی ظاهری رسمی دارد و به نظر می رسد که آن را تنها می توان با شلوار پارچه ای یا دامن یا کفش پاشنه بلند ترکیب کرد، اما به دلیل خلاقیت استایلیست ها، این قوانین کنار رفته و شما می توانید کت زنانه را به همراه کفش اسپرت، کتانی و شلوار جین زنانه ترکیب کنید و متفاوت و زیبا در بهار و تابستان سال جاری ظاهر شوید.

کت و شلوار زنانه در مد و فشن 2020 یکی از طراحی اصلی برندهای معروف جهان شناخته شده است که در این میان توجه بسیاری را به خود جلب نموده است. کت زنانه را می توانید با یک شلوار ست یا شلوار متفاوت به تن کنید.

3. مانتو جلو باز

معمولا مانتو جلو باز دکمه ندارد، اما برخی از خانم ها می توانند مانتو جلو باز قزن دار تهیه نمایند یا به مانتو جلو باز بهاره خود یک قزن بدوزند. لباس زیر مانتو جلو باز نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است و اگر می خواهید استایل زیبایی داشته باشید، در انتخاب لباس زیر مانتو باید خلاقیت داشته باشید. توصیه می کنیم لباس هم رنگ با مانتوی جلو باز به تن نکنید، چرا که جلوه بلوز و مانتو از بین می رود.

رنگ مکمل انتخاب مناسبی در ترکیب مانتوی جلوباز و بلوز زیر مانتو است. برای مثال اگر مانتو سفید به تن دارید، می توانید یک لباس مشکی یا سرمه ای انتخاب کنید یا اگر مانتو سرمه ای به تن دارید، لباس زرشکی یا زرد نیز انتخاب متفاوت و جذابی خواهد بود.

4. مانتو دکمه دار

مانتو دکمه دار یکی از قدیمی ترین مدل مانتو است که همچنان در میان خانم ها از محبوبیت بسیاری برخوردار است. بسیاری از خانم ها در محیط کار یا دانشگاه، باید مانتو دکمه دار به تن نمایند، اما منظور از مانتو دکمه دار یک مانتو اداری و ساده نیست و این مانتو نیز مدل های متفاوتی دارد.

خانم هایی که در محیط کار قرار دارند یا می خواهند استایل دانشجویی جذابی داشته باشند، می توانند یک مانتو دکمه دار اسپرت را به همراه کوله پشتی و کفش کتانی زنانه ترکیب نمایند. اما انتخاب رنگ مانتو و ترکیب آن با کوله پشتی و کفش کتانی، تاثیر بسیاری در زیباتر شدن استایل تان دارد. از این رو معجزه ترکیب رنگ ها را از قلم نیاندازید.

در صورتی که هوادار مدل مانتو مجلسی و کلاسیک هستید، مانتو دکمه دار طرح دار انتخاب منحصربه فردی خواهد بود. معمولا این مانتو های مجلسی و دکمه دار با تعدادی مروارید، منجوق و پولک تزیین می نمایند تا جلوه چشمگیری داشته باشد.

این مدل مانتو را می توانید در قرارهای رسمی و مهمانی ها به تن کنید. همچنین یک ست کیف و کفش چرم زنانه انتخاب مناسبی برای این استایل است. پیشنهاد می کنیم برای مدل مانتو مجلسی دکمه داراز کفش پاشنه بلند و کیف دستی یا دوشی کوچک بهره ببرید تا متفاوت و زیباتر شوید.

منبع: مجله دلگرم

به "راهنمای خرید انواع مانتوی زنانه تابستانه خنک و جذاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای خرید انواع مانتوی زنانه تابستانه خنک و جذاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید