شهید و زخمی شدن 4 نیروی الحشد الشعبی در انفجار تروریستی عراق

به گزارش خرید متعادل، الحشد الشعبی عراق از شهید و زخمی شدن 4 نفر از رزمندگانش در استان صلاح الدین و همچنین از کشف و انهدام چند تونل زیرزمینی متعلق به تروریست ها در استان نینوی خبر داد.

شهید و زخمی شدن 4 نیروی الحشد الشعبی در انفجار تروریستی عراق

به گزارش گروه بین الملل خرید متعادل، یکی از رزمندگان نیروی الحشد الشعبی عراق در جریان عملیات پاکسازی منطقه ای در استان صلاح الدین به شهادت رسیده و سه نفر دیگر مجروح شدند.

به گزارش پایگاه خبری موازین نیوز، انفجار یک بمب دستی که یک گشتی شناسایی نیروهای الحشد الشعبی را در منطقه العیث در جنوب شرق صلاح الدین در حین انجام ماموریت، هدف گرفته بود با شهادت یک نیروی تیپ 21 الحشد الشعبی و مجروح شدن سه نفر دیگر از این نیروها خبر داد.

بر اساس بیانیه الحشد الشعبی، بقایای تروریست های داعش پس از اینکه در همه اشکال مقابله با الحشد الشعبی و نیروهای امنیتی که همواره در تعقیب آنها هستند، ناکام بودند؛ حالا به عملیات فریب روی آورده اند.

از سوی دیگر علی محمد فرمانده تیپ 53 الحشد الشعبی از تخریب تونل های بقایای داعش در استان نینوی توسط نیروهایش خبر داد و بر وجود هماهنگی و نشست های مستمر با نیروهای امنیتی برای پاکسازی کامل عراق از تروریسم تاکید کرد.

محمد در بیانیه ای گفت: نیروهای الحشد الشعبی به انجام عملیات خود و کمین های شبانه با هدف ناکامی هر گونه تحرک بقایای داعش ادامه می دهند و نیروهای الحشد الشعبی پیروز شدند چند تونل داعش را در منطقه ای از العیاضیه تا تل الشور تخریب کنند.

این فرمانده الحشد الشعبی گفت: مناطقی از تلعفر تا جبال شیخ ابراهیم و از العیاضیه به سمت تل الشور در استان نینوی کاملا ایمن است و هیچ خطر تروریستی آنجا را تهدید نمی کند.

او تاکید کرد:همکاری و هماهنگی با نیروهای امنیتی برقرار و خوب است و نشست ها در این خصوص ادامه دارد.

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "شهید و زخمی شدن 4 نیروی الحشد الشعبی در انفجار تروریستی عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهید و زخمی شدن 4 نیروی الحشد الشعبی در انفجار تروریستی عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید