طراحی و ساخت دستگاه ضدعفونی کننده دست در واحد نجف آباد

به گزارش خرید متعادل، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد از طراحی و ساخت دستگاه ضدعفونی کننده دست در این واحد دانشگاهی خبر داد.

طراحی و ساخت دستگاه ضدعفونی کننده دست در واحد نجف آباد

امیررضا نقش در گفتگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری خرید متعادل درباره طراحی و ساخت دستگاه ضدعفونی کننده دست در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد اظهار کرد: دستگاه ضدعفونی کننده دست با همکاری مرکز تحقیقات فناوری های نوین و مرکز تحقیقات توسعه علوم پرستاری و مامایی واحد نجف آباد طراحی و ساخته شد.

وی افزود: دستگاه ضدعفونی کننده دست می تواند در ورودی مکان هایی که امکان تعطیلی آنها در شرایط کنونی نیست و از طرفی تردد افراد زیاد است؛ مانند بانک ها، فروشگاه های زنجیره ای یا حتی جایگاه های پمپ بنزین قرار داده شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با تأکید بر لزوم رعایت بهداشت عمومی و فردی در شرایط کنونی برای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا مطرح نمود: دستگاه ضدعفونی کننده دست علاوه بر استفاده در مکان های عمومی در منزل نیز قابل استفاده است.

نقش به ویژگی عملکرد دستگاه ضدعفونی کننده بدون نیاز به تماس فیزیکی با دستگاه اشاره کرد و افزود: با قرارگرفتن دست زیر دستگاه ضدعفونی کننده و فعال شدن سنسور تشخیص، دستگاه پس از اسپری کردن دست با جریان هوای گرم موجب تثبیت ماده ضدعفونی روی دست می شود.

جزئیات عملکرد دستگاه ضدعفونی کننده دست

وی افزود: دستگاه ضدعفونی کننده دارای دو مخزن 250 میلی لیتری بوده که می تواند پاشیدن روی هر دو دست را به صورت همزمان انجام دهد و پس از اتمام مخزن، تعویض آن به سادگی قابل انجام است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد یادآور شد: هر مخزن به طور متوسط می تواند حدود 3 هزار مرتبه عمل ضدعفونی را انجام دهد که برای محیط های شلوغ و پررفت وآمد مانند بانک ها یا فروشگاه های زنجیره ای بسیار مناسب است.

نقش به خرید متعادل گفت: وزن دستگاه ضدعفونی کننده بسیار پایین بوده و بهترین مکان برای نصب آن به دیوار ورودی ساختمان است، اما امکان تعبیه پایه برای آن نیز وجود دارد تا در هر قسمت از محل موردنظر که لازم است قرار داده شود.

انتهای پیام/4078/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "طراحی و ساخت دستگاه ضدعفونی کننده دست در واحد نجف آباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی و ساخت دستگاه ضدعفونی کننده دست در واحد نجف آباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید