فال روزانه 11، 12، 1398

به گزارش خرید متعادل، فال روزانه 98/12/11

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک. انسان ماجراجویی هستید و انگیزه های زیادی برای دستیابی به موفقیت های بیشتر در زندگی دارید، امسال سال شما است چرا که فرصت های زیادی برای ماجراجویی پیدا می کنید و با فرصت های چشمگیری برای دستیابی به موفقیت های بیشتر روبرو خواهید شد. این موقعیت ها آسان به موفقیت تبدیل نمی شود، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که روحیه شکست ناپذیر شما به کمک تان می آید و مسائل را در سالی که با تولدتان شروع نموده اید، یکی پس از دیگری از سر راه بر می دارید. در سال های که تا به امروز زنگی نموده اید تجربه های زیادی را به کوله بار زندگی تان اضافه نموده اید، سالی که با تولدتان شروع می شود، بهترین زمان برای استفاده از این تجربه ها است. در نتیجه این تجربه ها را به چراغ راه تان تبدیل کنید و شرایط را برای دستیابی به موفقیت های بیشتر مهیا سازید. فصل بهار سالی که از راه می رسد را با آرامش و صفا به پایان برسانید، چرا که در تابستان سال آینده کارهای شما اوج می گیرد و باید وقت بیشتری را به کار و تلاش اختصاص دهید. سایه همای سعادت در ماه های مهر و آبان سال آینده بر سر شما می افتد و در این ماه ها اگر دست به خاک بزنید طلا خواهد شد، این فرصت را به فال نیک بگیرید و شرایط را برای دستیابی به یکی از آرزوهای دیرینه تان آماده کنید. در سالی که با تولدتان شروع نموده اید، بیشتر از همیشه با خودتان صادق باشید و به خاطر داشته باشید که بار کج به منزل نمی رسد. سال تولدتان را به گونه ای به پایان برسانید که خاطره های خوش این سال، هرگز از ذهن شما فراموش نشود.

فال روزانه 11، 12، 1398

روز خوبی را شروع نکرده اید و احساس کسالت و بیماری دارید، اما غم به دل خود راه ندهید، چرا که این احساس گذرا است و در ادامه روز احساس بهتری پیدا خواهید کرد. امروز مهمان ناخوانده ای به شما سر می زند و در ابتدا از حضور این مهمان ناراحت می شوید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که این مهمان خبرهای خوشی با خود به همراه آورده و زمینه شادی و نشاط شما و دیگر افراد خانواده را فراهم می کند. سفره دل خود را پیش هر کس و ناکسی باز می کنید و حرف در دهان شما بند نمی شود، قبل از اینکه این رویه شما را به انسان غیرقابل اطمینانی در میان اطرافیان تبدیل کند، از امروز به خودتان قول بدهید که رازداری پیشه کنید و هر حرفی را هر جایی نزنید. اگر تا به امروز عاشق نشده اید امروز زمان عاشقی شما فرا می رسد و چشم شما به محبوبی خوش قدوبالا خواهد افتاد، این عشق را به فال نیک بگیرید و مطمئن باشید که با عشقی ماندگار و آتشین سروکار دارید. کار مهمی را شروع کرده اید و به رغم زحمت های زیادی که کشیده اید، این کار به خاتمه نرسیده است، اما غم به دل خود راه ندهید و مطمئن باشید که با تلاش بیشتر، فاصله ای با خاتمه این کار مهم ندارید. برنامه دارید تا به همراه اعضای خانواده گشتی در بازار و خیابان بزنید، این برنامه را حتما عملی کنید و لحظه های خوشی را در کنار اهل منزل سپری نمایید.

امروز با مشکل مالی روبرو خواهید شد و به تنهایی کاری از دست تان برای حل این مشکل بر نمی آید، در این شرایط از بزرگان فامیل کمک بگیرید و از امروز تصمیم بگیرید که بیشتر به فکر پس انداز و صرفه جویی باشید و در آینده ثبات مالی تان را بهبود بخشید. یکی از اعضای خانواده به دستاورد مهمی در زندگی رسیده است و امروز به دلیل رسیدن به این دستاورد، از وی قدردانی می شود. در اولین فرصت این موفقیت را به ایشان تبریک بگویید و به وی ثابت نمایید که این موفقیت ها زمینه افتخار و سربلندی شما را فراهم کرده است. مدت ها است که آرزوی دیرینه ای در دل دارید، امروز سایه همای سعادت بر سر شما می افتد و این آرزوی دیرینه تحقق پیدا می کند. عشق دلداری را در سینه دارید و امروز می خواهید عشق سوزان خود را با معشوق درمیان بگذارید و سِر عشق را برملا کنید. اما روز خوبی را برای این کار انتخاب نکرده اید و اگر نمی خواهید پاسخ منفی از معشوق دریافت کنید، امروز قید ابراز عشق را بزنید و این پیشنهاد را به آینده موکول نمایید. امروز یکی از عزیزان شما در منزل زمینه ناراحتی و دلخوری شما را فراهم می کند، از این رفتار چیزی به دل نگیرید و مطمئن باشید که این فرد در اولین فرصت برای این رفتار ناپسند از شما عذرخواهی خواهد کرد. قصد انجام کار مهمی را دارید، اما بهتر است قبل از انجام این کار، یک بار دیگر تمام جوانب آن را بررسی نمایید و این کار را به گونه ای انجام دهید که مو لای درز کارهای شما نرود.

روز بسیار پرکاری در پیش رو دارید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که به رغم حجم زیاد کارها، انرژی سرشاری دارید و از انجام کارهای امروز خسته نخواهید شد. اوضاع مالی خوبی دارید و از مال دنیا بی نیاز هستید، اما به خاطر داشته باشید که در همیشه روی یک پاشنه نمی چرخد و برای اینکه ثبات مالی تان را در آینده تضمین کنید، از امروز پولی کنار بگذارید و همیشه به فکر روز مبادا باشید. روز بسیار خوبی را برای عاشقی شروع کرده اید و عشقی که در دل دارید را با معشوق خود درمیان بگذارید و مطمئن باشید که ایشان به عشق شما پاسخ مثبت خواهد داد. امروز احساس می کنید که زمان سریع تر از همیشه حرکت می کند و حریف گذشت زمان نیستید، اجازه ندهید این شرایط شما را از کارها عقب بیاندازد و سرعت بیشتری به کارها بدهید و همیشه سعی کنید از زمان جلو باشید.

امروز اتفاق ناخوشایندی برای شما خواهد افتاد، اما این اتفاق چندان مهم نیست و ضرری هنگفتی متحمل نخواهید شد، در نتیجه اجازه ندهید این اتفاق ناخوشایند روز شما را خراب کند و تا جایی که می توانید روحیه تان را حفظ کنید. به لحاظ مالی روز خوبی را شروع کرده اید و از جایی که حتی فکرش را نمی کنید، سود سرشاری روانه حساب های بانکی تان خواهد شد. انسان مسئولیت پذیری هستید و شبانه روز برای رفاه و آسایش اهل منزل تلاش می کنید، این رویکرد را ادامه دهید و مطمئن باشید اعضای خانواده قدردان تلاش های شما هستند. انسان خسیسی هستید و حرص مال دنیا را می زنید، این روحیه به غیر از ناراحتی برای شما و اطرافیان چیزی به دنبال ندارد، در نتیجه از امروز به خودتان قول بدهید که خساست را کنار بگذارید و با گشاده دستی و دست دلبازی به اطرافیان ثابت کنید که مال دنیا اهمیتی برای شما ندارد. امروز با فرد سرشناس و مهمی ملاقات خواهید کرد، این ملاقات را به فال نیک بگیرید و صحبت هایی که این فرد با شما درمیان می گذارد را آویزه گوش کنید. علاقه ای به حضور در میان جمع ندارید و تنهایی را به مهمانی های شلوغ ترجیح می دهید، امروز بخت با شما یار است چرا که فرصتی پیدا می کنید تا دمی با خودتان خلوت کنید و از تنهایی لذت ببرید. همسر یا عشق زندگی تان برنامه های زیادی برای شما تدارک دیده تا ثابت کند که از همیشه بیشتر شما را دوست دارد. امروز فکر منفی و نگران کننده ای به ذهن شما خطور می کند، اما این فکر پایه و اساسی ندارد و بهتر است به جای فکر کردن به چیزهای منفی، روحیه ای مثبت گرا در پیش بگیرید و همیشه نیمه پر لیوان را ببینید.

روز را با اعتمادبه نفس و انگیزه شروع کرده اید، این روحیه در طول روز یار و یاور شما برای حل مسائل باقی خواهد ماند. قصد خرید طلا و جواهر یا کالای گران قیمتی را دارید اما برای خرید شک دارید و نگران هستید که از این خرید ضرر کنید. هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد و امروز باخیال جمع خریدی که مد نظرتان است را انجام دهید و مطمئن باشید از این خرید، سود خوبی عاید شما خواهد شد. امروز همسر یا عشق زندگی تان در بستر بیماری افتاده و حال وروز خوشی ندارد، در چنین شرایطی لحظه ای عشق زندگی تان را تنها نگذارید و با پرستاری از ایشان، به وی ثابت نمایید که در خوشی ها و ناخوشی ها کنارش هستید. امروز سرتان به انجام کار غیرضروری بند می شود و مدت زیادی از وقت خود را به کارهای بی فایده اختصاص خواهید داد، از این اتفاق درس بگیرید و در آینده به گونه ای زندگی کنید که وقت با ارزش شما برای انجام کارهای بی فایده تلف نشود.

روز بسیار خوبی را شروع کرده اید و سرشار از انرژی و نشاط هستید، این شرایط را به فال نیک بگیرید و کارهای روزمره را راحت تر از همیشه پشت سر بگذارید. امروز احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما و همسر یا عشق زندگی تان بر سر چیزهای پیش پاافتاده وجود دارد، اجازه ندهید این مشاجره ادامه دار شود و زمینه دلخوری عشق زندگی تان را فراهم کند، در نتیجه دنبال این مشاجره را نگیرید و به عشق زندگی تان ثابت نمایید که بخشش از بزرگان است. امروز کارهای زیادی در پیش رو دارید، اما این کارها راحت تر از همیشه انجام می شوند و فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا می کنید. یکی از دوستان یا اعضای خانواده ناخواسته کار ناپسندی را انجام می دهد و این کار زمینه دلخوری شما را فراهم می کند، اما دلخوری خود را به روی این فرد نیاورید و با چشم پوشی از کنار این کار ناپسند گذر کنید.

امروز پولی به دست شما می رسد، اما بهتر است تمام این پول را به زخم های زندگی تان نزنید و قسمتی از آن را به کارهای نیک و انسان محبت آمیز اختصاص دهید و به لحاظ ذهنی و فکری آرامش پیدا کنید. مدتی است که قصد خرید کالایی گران بها برای منزل دارید، اما تا به امروز دست نگه داشته اید و برای خرید این کالا مردد هستید، امروز زمان مناسبی برای خرید به نظر می رسد و مطمئن باشید که از خرید این کالا هرگز پشیمان نخواهید شد. همسر یا عشق زندگی تان امروز بیشتر از چیزی که حتی فکرش را بکنید به شما محبت خواهد کرد. اهل وقت گذراندن با اعضای منزل نیستید و این شرایط، دلخوری اطرافیان را به دنبال داشته است، اجازه ندهید این دلخوری ادامه پیدا کند و در اولین فرصت وقت بیشتری به اعضای خانواده اختصاص دهید و به اهل منزل ثابت کنید که از بودن در کنار آنها لذت می برید. زندگی را به خودتان سخت گرفته اید و همیشه عبوس و عصبانی هستید، ادامه این رویکرد اصلا به صلاح شما نیست و با کنار گذاشتن بداخلاقی و کج خلقی، زندگی را به کام خودتان و اطرافیان شیرین کنید.

سلامتی خود را دست کم گرفته اید و با خوردن خوراکی های مضر و ناسالم، راه اضافه وزن و بیماری را در پیش گرفته اید، به خاطر داشته باشید که سلامتی سلطنت ناپیدا است و اجازه ندهید رژیم غذایی ناسالم و پرخوری، سلامت وجود نازنین تان را به خطر بیاندازد. امروز یکی از دوستان قدیمی با شما تماس می گیرد و درخواست کمک مالی دارد، به رغم اینکه دوست دارید به این فرد کمک کنید، بهتر است که این کار را انجام ندهید چرا که کمک مالی به ایشان، در آینده شما را به لحاظ مالی در مضیقه قرار خواهد داد. علاقه ای به حضور در جمع ندارید و تنهایی را ترجیح می دهید، قبل از اینکه این روحیه شما را به فرد منزوی تبدیل کند، گوشه گیری را کنار بگذارید و با حضور در میان جمع، روحیه ای مردمی و اجتماعی پیدا کنید. همسر یا عشق زندگی تان اهمیتی به شما نمی دهد و مدتی است که با رفتار و گفتار خود به شما ثابت کرده که از هر فرصتی برای نادیده دریافت شما بهره می گیرد، اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با همسر یا عشق زندگی تان صحبت کنید و دلیل این رفتار را از ایشان جویا شوید. امروز باید تصمیم مهمی را اتخاذ نمایید اما احتمال دارد که در این تصمیم گیری، قلب شما بر عقل تان غلبه کند و تصمیم احساسی را اتخاذ کنید، در نتیجه تا جایی که امکان دارد این تصمیم را به آینده موکول کنید و اجازه ندهید احساسات جلوی واقعیت ها را بگیرد. کارهای عقب افتاده زیادی دارید و این شرایط نگرانی شما را به دنبال دارد، اما اجازه ندهید کارهای عقب افتاده شما را بیش ازحد نگران کند و امروز به هر قیمتی که شده کارها را انجام دهید و به اطرافیان ثابت نمایید که چند مرده حلاج هستید. امروز به اعضای خانواده قول داد ه اید که برای خرید و تفریح بیرون بروید و فرصتی را در کنار اهل منزل سپری کنید، به این قول وفا کنید و از این فرصت برای برقراری ارتباط نزدیک تری با اعضای خانواده بهره بگیرید.

امروز از خواب که بلند شده اید، احساس می کنید کودک درون تان زنده شده و حس و حال بسیار خوب و با نشاطی دارید. این روحیه را به فال نیک بگیرید و روز را با شادی و نشاط مضاعفی به خاتمه برسانید. وعده های پوشالی زیادی می دهید و به رغم اینکه می دانید از عهده انجام قول های تان بر نمی آیید، اطرافیان را با وعده های توخالی دلگرم می کنید، قبل از اینکه این رویکرد شما را به انسان بدقول و بی مسئولیتی تبدیل کند، امروز به خودتان قول بدهید که بدقولی را کنار بگذارید و زندگی را به گونه ای ادامه دهید که حتی اگر سرتان رفت، قول تان نرود. به رفتار همسر یا عشق زندگی تان مشکوک شده اید و تمام رفتارهای ایشان را زیرنظر دارید، اجازه ندهید این شرایط فاصله ای عمیق میان شما و عشق زندگی تان ایجاد کند و در اولین فرصت با ایشان صحبت کنید و در کنار هم چاره ای برای این شرایط بردارید. صبح را با خستگی و کسالت شروع کرده اید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که با ادامه روز، انرژی بیشتری پیدا می کنید و شادی و نشاط، جایگزین خستگی و کسالت خواهد شد. امروز یکی از دوستان که دل تان حسابی برای او تنگ شده، به ملاقاتتان می آید و دلتنگی تان را سرانجام می دهد.

دی

اندوخته ای برای سرمایه گذاری کنار گذاشته اید، اما راه و چاه سرمایه گذاری را بلد نیستید و نگران هستید پولی که با هزار و یک زحمت بدست آورده اید را در سرمایه گذاری نامطمئنی از دست بدهید، امروز فرصت مناسبی است تا با اعضای خانواده که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت کنید و پول تان را برای کاری سرمایه گذاری کنید که ضرری به دنبال نداشته باشد. احساس مسئولیت زیادی دارید و همیشه نگران شرایط اعضای خانواده هستید، این رویکرد نگرانی های زیادی را برای شما به دنبال دارد و باعث شده تا همیشه مضطرب و آشفته باشید. اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و قبل از اینکه نگرانی بیش از حد کار شما را به بستر بیماری بکشاند، این روحیه را کنار بگذارید و مطمئن باشید هیچ خطری اعضای خانواده را تهدید نمی کند. دست گشاده ای ندارید و اهل کمک به دیگران نیستید، این رویکرد باعث شده تا اطرافیان نیز تمایلی برای کمک به شما نداشته باشند و همیشه برای حل مسائل شما را دست تنها بگذارند. چنین شرایطی اصلا به نفع شما نیست و از امروز گشاده دستی پیشه کنید و به خاطر داشته باشید که در زندگی از هر دستی که بدهید، از همان دست باز پس خواهید گرفت. فردی که خصومت بی دلیلی با شما دارد، امروز به فکر ریختن آبرو و اعتبار شما است، این فرد را هرچه سریع تر پیدا کنید و به ایشان ثابت نمایید که کسی حق ندارد با آبروی شما بازی کند. روز حساسی را شروع کرده اید و اگر حواس تان به گذر زمان نباشد، سریع تر از چیزی که انتظار دارید روز سپری خواهد شد. در نتیجه امروز بیشتر از همیشه قدر لحظه های زندگی تان را بدانید و به خاطر داشته باشید که وقت طلا است. فردی قصد ایجاد اختلاف و جدایی میان شما و همسر زندگی تان را دارد، اجازه ندهید این فرد به نیت شوم خود برسد و امروز حق این فرد را کف دستش بگذارید. مدتی است که وقتی را در کنار دوستان و رفقای قدیمی سپری نکرده اید، امروز زمان مناسبی فراهم می شود تا فرصتی را در کنار دوستان قدیمی سپری نمایید و خاطره های خوش گذشته را زنده کنید.

انسان کینه جویی هستید و اجازه داده اید نفرت و تنفر جای عشق و محبت را در دل شما بگیرد، ادامه این رویکرد شما را به فرد انتقام جویی تبدیل خواهد کرد و کسی به نشست و برخاست با شما علاقه نشان نخواهد داد، در نتیجه از امروز کینه جویی را کنار بگذارید و اجازه دهید عشق و محبت، جای کینه و نفرت را در دل شما پر کند. امروز یکی از بزرگان فامیل از در نصیحت با شما وارد می شود و پند و اندرزهای باارزشی را در اختیارتان قرار می دهد، این پند ها را آویزه گوش کنید و مطمئن باشید که این نصیحت ها در آینده گره بزرگی از مسائل شما را باز خواهد کرد. یکی از اعضای خانواده نیازمند کمک شما است، هر کاری که از دست تان بر می آید را برای کمک به ایشان انجام دهید و مطمئن باشید که این فرد کمک شما را فراموش نمی کند. امروز از آن روزها است که به خودتان وعده داده اید کارها را زودتر از موعد انجام دهید و فرصتی فراغتی برای بودن در کنار همسر یا عشق زندگی تان پیدا کنید، اما کارهای غیرمترقبه زیادی بر سر شما آوار می شود و مجبور خواهید شد تا پاسی از شب کار کنید.

با نگرانی های زیادی در زندگی روبرو هستید و شبی نیست که خواب راحتی داشته باشید، قبل از اینکه ادامه این شرایط کار شما را به بستر بیماری بیاندازد، امروز به خودتان مرخصی بدهید و با یکی از اعضای خانواده یا دوستان صمیمی که رابطه خوبی با ایشان دارید، گفتگو کنید و بار نگرانی های تان را زمین بگذارید. به لحاظ مالی روز خوبی را شروع نکرده اید و احتمال زیادی وجود دارد که ولخرجی کنید، در نتیجه امروز بیشتر از همیشه حواس تان به حساب و کتاب های تان باشد و روز را بدون ولخرجی و خرید های غیرضروری به خاتمه برسانید. احتمال مشاجره ای میان اعضای خانواده وجود دارد، در این مشاجره دخالت نکنید و مطمئن باشید که اهل منزل راه مناسبی را برای برقراری صلح و صفا پیدا خواهند کرد. امروز همسر یا عشق زندگی تان رفتار ناپسندی می کند و با این رفتار قلب شما را می شکند، در اولین فرصت با عشق زندگی تان صحبت کنید و دلیل این رفتار ناپسند را جویا شوید. فرصتی برای شرکت در کارهای خیر و انسان محبت آمیز پیدا می کنید، این فرصت را مغتنم بدانید و با شرکت در کارهای خیر، به لحاظ ذهنی به آرامش برسید.

منبع: برترین ها

به "فال روزانه 11، 12، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 11، 12، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید