فرآیند تحویل قطعی اموال موزه ظروف سلطنتی سعدآباد به امین اموال انجام شد

به گزارش خرید متعادل، فرآیند تحویل قطعی اموال موزه ظروف سلطنتی سعدآباد به رئیس و امین اموال آن موزه که در اجرای کمسیون تبصره ذیل ماده (18) آیین نامه اجرایی ماده (34) قانون محاسبات عمومی کشور اجرا شده است، با امضای صورت جلسه نهایی به کار خود سرانجام داد.

فرآیند تحویل قطعی اموال موزه ظروف سلطنتی سعدآباد به امین اموال انجام شد

به گزارش خرید متعادل به نقل از روابط عمومی مجموعه سعدآباد، در جلسه ای که صبح روز سه شنبه 4 شهریورماه 1399 با حضور رؤسای مربوطه، کیا پارسا مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، فرشته بالایی ذی حساب و مدیرکل امور اقتصادی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، محمدی شاهرخ آبادی نماینده دیوان محاسبات کشور، الهام صالحی رئیس اداره اموال و اوراق بهادار ذی حسابی وزارتخانه و مسئولان حراست، حفاظت و کارشناسان مربوطه در محل تالار کتابخانه موزه ظروف سلطنتی برگزار گردید، از شیرین شعبانی مسئول موزه برای برنامه ریزی در تمام امور مربوط به سامان دهی، طبقه بندی و ایمن سازی اموال قدردانی شد.

در این پروژه بالغ بر 80 هزار قلم اموال فرهنگی و تاریخی نفیس به شعبانی تحویل داده شد که به لحاظ جنس اشیا، از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است.

ساختمان موزه ظروف سلطنتی واقع در بخش شاقتصادی مجموعه سعدآباد واقع شده است و در گذشته محل سکونت اشرف، خواهر دوقلوی محمدرضا پهلوی بوده است.

منبع: میراث آریا

به "فرآیند تحویل قطعی اموال موزه ظروف سلطنتی سعدآباد به امین اموال انجام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرآیند تحویل قطعی اموال موزه ظروف سلطنتی سعدآباد به امین اموال انجام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید