مبتلا شدن 20نفر از کادر اداری و درمانی دورود به کرونا

به گزارش خرید متعادل، سرپرست بهداشت و درمان دورود از ابتلای 20 نفر از پرسنل اداری و درمانی این شهرستان به کرونا اطلاع داد.

مبتلا شدن 20نفر از کادر اداری و درمانی دورود به کرونا

به گزارش خبرنگار از ، امین ثروتی، در سخنانی به شرایط کرونایی شهرستان دورود اشاره و اضافه نمود: خوشبختانه عده ای از مبتلایان به کووید19 درمان شدند و به آغوش خانواده بازگشتند، اما متاسفانه عزیزانی را هم به خاطر این بیماری از دست دادیم که تعداد آن ها کم هم نبوده است.

وی با تأکید بر اینکه بیماری کرونا با کسی شوخی ندارد، اظهار داشت: در شهرستان دورود از کودک 5 ساله تا فرد 100ساله به این بیماری مبتلا شده اند.

سرپرست بهداشت و درمان دورد یادآور شد: با شیوع کووید19 در کشور، با تمهیداتی که دانشگاه علوم پزشکی لرستان اندیشیده بود در بیمارستان شهدای هفتم تیر این شهرستان، بخش هایی را برای بستری بیماران احتمالی آماده کردیم.

ثروتی گفت: همکاران من با از خودگذشتگی در خدمت مردم و بیماران بودند و نیرو های ما یک روز را هم استراحت نکردند بطوریکه متأسفانه پرسنل و کادر درمان ما هم مبتلا شدند.

وی با بیان اینکه حال دورود خوب نیست، ادامه داد: تا به امروز 20 نفر از کادر اداری و درمانی بیمارستان شهدای هفتم تیر این شهرستان به کرونا مبتلا شده اند و از چرخه خدمت خارج شدند و همین امر کار دیگر نیرو ها را مضاعف نموده است.

ثروتی با تأکید بر اینکه موارد ابتلا به کرونای زیادی در شهرستان دورود داشتیم و داریم، از شهروندان خواست بیماری کرونا را جدی بگیرند و مسائل بهداشتی را رعایت نمایند.

د

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مبتلا شدن 20نفر از کادر اداری و درمانی دورود به کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبتلا شدن 20نفر از کادر اداری و درمانی دورود به کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید