مدارک لازم برای فروش سهام عدالت به بانک ها

به گزارش خرید متعادل، برای فروش سهام عدالت از طریق شعب بانک ها مشمولان باید فرم های مربوط به فروش در بانک ها را تکمیل کنند.

مدارک لازم برای فروش سهام عدالت به بانک ها

گفتنی است، در فرم درخواست فروش سهام عدالت که به این منظور آماده شده است، آمده است: کارگزار مجاز است سهام عدالت را به هر قیمتی که در لحظه فروش سهام در بازار امکان فروش آن را دارد به فروش برساند.

در بند سه تاکید شده است: کارگزار تنها می تواند 30 درصد از مجموع تعداد سهام شرکت ها یا ارزش ریالی سهام متعلق به اینجانب را از مجموع سهام متعلق به فرد را به فروش برساند.

بر اساس بند هفتم نیز انتخاب زمان فروش و سهامی که باید به فروش برسد به عهده کارگزار با هماهنگی ناظر بازار است و در این خصوص اختیار تام به کارگزار و ناظر بازار داده می شود.

در بند هفت آمده است، اینجانب حق هرگونه اعتراض در مورد سهام انتخابی برای فروش به موجب این درخواست، زمان فروش و روش انتخابی بر مبنای تعداد سهم یا ارزش ریالی سهام، قیمت فروش سهام و هزینه قانونی کسر شده برای فروش سهام را از خود سلب و ساقط می کنم.

اخیرا معمارنژاد، معاون وزیر اقتصاد در مکاتبه ای با مدیران بانک های کشور شرایط فروش سهام عدالت از طریق کارگزاری بانک ها را ابلاغ کرد.

در این مکاتبه آمده است، ضمن ارسال دستورالعمل عاملیت فروش سهام مورد واگذاری دارندگان سهام عدالت و همچنین فرم اقرارنامه و درخواست فروش سهام عدالت مقتضی است دستور فرمایید نسبت به تمهید مقدمات و زیرساخت های لازم و اطلاع رسانی حداکثری به تمام شعب و مشتریان اقدام و از روز سه شنبه 6 خرداد پذیرای متقاضیان باشند.

منبع: باشگاه خرید متعادل

منبع: تجارت نیوز

به "مدارک لازم برای فروش سهام عدالت به بانک ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدارک لازم برای فروش سهام عدالت به بانک ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید