مشاور امنیت ملی آمریکا: اگر شکایات تیم ترامپ شکست بخورند گذار قدرت را آغاز می کنیم

به گزارش خرید متعادل، مشاور امنیت ملی آمریکا امروز، دوشنبه اظهار کرد، گذار قدرت را به شکل حرفه ای تضمین خواهد نمود.

مشاور امنیت ملی آمریکا: اگر شکایات تیم ترامپ شکست بخورند گذار قدرت را آغاز می کنیم

به گزارش خرید متعادل، به نقل از خبرگزاری رویترز، رابرت اوبراین، مشاور امنیت ملی آمریکا امروز تاکید نمود: تضمین می کنم که گذار قدرت به تیمی که جو بایدن راهنمایی آن را برعهده دارد در صورتی که بایدن پیروز انتخابات 2020 اعلام گردد، صورت بگیرد. روشن است که امور به این سمت پیش می رود.

او در سمینار امنیت جهانی گفت، در حالی که امیدوار بود دونالد ترامپ برای دور دوم پیروز انتخابات ریاست جمهوری باشد اما با دولت جدید به ریاست بایدن و معاونش کامالا هریس نیز همکاری خواهد نمود.

اوبراین توضیح داد: اگر دولت جدیدی وجود داشته باشد خب آنها باید زمانی داشته باشند تا بیایند و سیاست هایشان را اجرایی نمایند. البته اگر کارت بایدن و هریس ببرد، به نظر می رسد امور در حال حاضر به این سمت پیش می رود. ما انتقال قدرت را به شکل کاملا حرفه ای از شورای امنیت ملی انجام خواهیم داد و شکی در آن نیست. در صورتی که دعاوی و شکایات ترامپ شکست بخورند در آن صورت می توان انتقال قدرت را آغاز کرد.

این مقام دولت ترامپ تاکید نمود: به نظر می رسد بایدن آماده جذب تیم امنیت ملی حرفه ای است و مساله مهم و عظیم آمریکاست. ما بارها انتقال مسالمت آمیز و پیروز قدرت را حتی در دوره هایی جنجالی تر از الان داشته ایم.

مشاور امنیت ملی آمریکا همچنین تاکید نمود، ترامپ برای حمایت از ملت آمریکا برای چهار سال کوشش کرد و صلح را به وسیله زور و قدرت محقق کرد.

او همچنین تاکید نمود، کشورش از کل ابزارها برای بازگرداندن آمریکایی های گروگان گرفته شده استفاده خواهد نمود. آمریکا همه کار برای بازگرداندن اوستن تایس از سوریه خواهد نمود.

اوبراین تاکید نمود: ترامپ هنوز فرصت پیروزی در انتخابات را دارد البته اگر دادگاه ها تقلب گسترده را برملا نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مشاور امنیت ملی آمریکا: اگر شکایات تیم ترامپ شکست بخورند گذار قدرت را آغاز می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشاور امنیت ملی آمریکا: اگر شکایات تیم ترامپ شکست بخورند گذار قدرت را آغاز می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید