ممنوعیت شنا در سدها و بندهای خراسان جنوبی

به گزارش خرید متعادل، شرکت آب منطقه ای استان در اطلاعیه ای اظهار داشت: با توجه به آغاز فصل گرما، شنا در دریاچه پشت سدها، آب بندها، کانال های آبیاری و نیز بندهای انحرافی خراسان جنوبی، مطلقاً ممنوع است.

ممنوعیت شنا در سدها و بندهای خراسان جنوبی

به گزارش خرید متعادل به نقل از ایسنا، شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی اطلاعیه ای با توجه به آغاز فصل گرما صادر کرد.

اطلاعیه به شرح زیر است:

با توجه به آغاز فصل گرما، شنا در دریاچه پشت سدها، آب بندها، کانال های آبیاری و نیز بندهای انحرافی خراسان جنوبی، مطلقاً ممنوع است. این ممنوعیت به علت حفاظت از جان شهروندان و روستائیان و جلوگیری از غرق شدن و مصدومیت آنان است.

متأسفانه بی توجهی تعدادی از شهروندان به هشدارهای جدی شرکت آب منطقه ای، باعث شده که در گذشته اتفاقات ناگواری در تاسیسات آبی استان رخ دهد.

شهروندان توجه کنند تاسیسات و ابنیه آبی مانند دریاچه سدها مکان مناسبی برای شنا نیستند و به ویژه افراد ساکن در حاشیه تاسیسات آبی برای حفظ سلامت خود و خانواده هایشان به تابلوهای هشدار دهنده که با هدف اطلاع رسانی از ممنوعیت شنا و نزدیک شدن به آنها درج شده است، اهتمام بیشتری داشته باشند.

شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی از هم استانی ها تقاضا دارد در فصل تابستان بیشتر مواظب فرزندان خود باشند و با برنامه ریزی مناسب، با فرزندان خود برای پرکردن اوقات فراغت همکاری کنند.

در صورت بروز هرگونه حادثه ای، مسئولیت آن متوجه خود اشخاص است و این شرکت در این خصوص مسئولیتی ندارد.

منبع: همشهری آنلاین

به "ممنوعیت شنا در سدها و بندهای خراسان جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت شنا در سدها و بندهای خراسان جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید