نخوه ارسال اطلاعات کنتور برق توسط مشترکان

به گزارش خرید متعادل، سخنگوی صنعت برق گفت: شرکت توانیر در راستای رفاه حال مشترکان برق، امکان قرائت کنتور و ارسال اطلاعات مصرف برق توسط مشترک را فراهم کرده است.

نخوه ارسال اطلاعات کنتور برق توسط مشترکان

به گزارش گروه اقتصادی خرید متعادل، سخنگوی صنعت برق گفت: شرکت توانیر در راستای رفاه حال مشترکان برق، امکان قرائت کنتور و ارسال اطلاعات مصرف برق توسط مشترک را از طریق درگاه های دیجیتال فراهم کرده است.

مصطفی رجبی مشهدی اضافه کرد: استفاده از این امکان به طور کامل اختیاری است و در صورتی که مشترکان تمایلی برای استفاده از این امکان نداشته باشند همکاران صنعت برق برای خواندن کنتور مراجعه خواهند کرد.

وی ادامه داد: مشترکانی که هنگام مراجعه مامور در محل حضور ندارند و یا به هر دلیلی تمایل ندارند ماموان خواندن کنتور به محل مراجعه کنند می توانند پس از دریافت پیامک شرکت توزیع و در بازه زمانی مشخص شده در پیامک ارسالی اطلاعات مصرف را به نشانی www. Saapa.ir اعلام کنند.

رجبی مشهدی گفت: مشترکان مذکور می توانند اطلاعات را همچنین از طریق اپلیکیشن خدمات غیر حضوری برق که از سایت شرکت های توزیع قابل دریافت است اعلام کنند.

سخنگوی صنعت برق ادامه داد: شرکت های توزیع پس از بررسی و صحت سنجی اطلاعات مصرف، قبص صادر خواهند کرد و در صورت ارسال نشدن یا ارسال نادرست اطلاعات، ماموران طبق روال مراجعه خواهند کرد.

وی اضافه کرد: خدمات ویژه ای در اپلیکیشن غیر حضوری برق پیش بینی شده است، امکان ارسال اطلاعات فقط با عکس از کنتور با تلفن همراه و ارسال آن در محیط نرم افزاری و راهنمایی چگونگی خواندن کنتور از این امکان ها است.

رجبی مشهدی توصیه کرد: مشترکان این برنامه نرم افزاری را روی تلفن های همراه خود نصب کرده و از آن برای ارسال اطلاعات استفاده کنند.

سخنگوی صنعت برق خاطرنشان ساخت: نرم افزار علاوه برفراهم کردن امکان ارسال اطلاعات مصرف برق، امکان مشاهده و پرداخت قبض را فراهم کرده و در آینده ای نزدیک همه خدمات غیر حضوری فروش و پس از فروش شرکت توزیع از این طریق انجام می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نخوه ارسال اطلاعات کنتور برق توسط مشترکان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخوه ارسال اطلاعات کنتور برق توسط مشترکان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید