هنوز به نقطه پیک کرونا در تهران نرسیده ایم ، دستورالعمل ها در فاز دوم سفرها سختگیرانه تر گردد

به گزارش خرید متعادل، فرمانده عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران، با اشاره به اینکه هنوز در تهران به نقطه پیک بیماری کرونا نرسیده ایم، تاکید نمود: همکاری و مشارکت مردم و پیگیری اقدامات کنترلی و سخت گیری های بیشتر برای جلوگیری از شیوع این بیماری در استان تهران لازم است.

هنوز به نقطه پیک کرونا در تهران نرسیده ایم ، دستورالعمل ها در فاز دوم سفرها سختگیرانه تر گردد

به گزارش خرید متعادل، دکتر علیرضا زالی در گفتگوی ویدئو کنفرانسی با رئیس جمهور با اشاره به لزوم ارائه بسته تشویقی برای کادر درمانی گفت: بسته تشویقی مدون متشکل از تضامین شغلی و استخدامی برای کادر درمانی و بیمارستانی به وزیر بهداشت ارائه شده که اگر در قالب هیئت وزیران مصوب گردد بازتاب مطلوبی در سطح جامعه پزشکی خواهد داشت و امیدواریم که در این زمینه مساعدت لازم را به عمل آورید.

وی بیان نمود: بیمارانی که اکنون به بیمارستان ها مراجعه می نمایند دوره نهفتگی بیماری آنها به خاتمه رسیده و دوره نهفتگی بیماری سه تا 14 روز است؛ از این رو الگوی ارجاع بیماران به بیمارستان ها در حال تغییر است.

رئیس ستاد مقابله با کرونا کلانشهر تهران با ابراز نگرانی از بازگشت مسافران تاکید نمود: با خروج مسافران از تهران، چرخش ویروس کرونا متفاوت شده؛ از این رو نگرانی از بازگشت مسافران به تهران با توجه به سویه های متفاوت این ویروس نیز افزایش پیدا می نماید و باید در فاز دوم سفرها دستورالعمل های سختگیرانه تری را دنبال کرد.

زالی با اشاره به اینکه هنوز در تهران به نقطه پیک بیماری کرونا نرسیده ایم، تاکید نمود: همکاری و مشارکت مردم و پیگیری اقدامات کنترلی و سخت گیری های بیشتر برای جلوگیری از شیوع این بیماری در استان تهران لازم است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "هنوز به نقطه پیک کرونا در تهران نرسیده ایم ، دستورالعمل ها در فاز دوم سفرها سختگیرانه تر گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هنوز به نقطه پیک کرونا در تهران نرسیده ایم ، دستورالعمل ها در فاز دوم سفرها سختگیرانه تر گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید