(ویدیو) خلاصه بازی پرسپولیس 1 - 0 مس رفسنجان 21 بهمن 99

به گزارش خرید متعادل، تیم های پرسپولیس و مس رفسنجان در دیدار معوقه از هفته نهم رقابت های لیگ برتر فوتبال از ساعت 17 امروز (سه شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که در خاتمه تیم پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید.

(ویدیو) خلاصه بازی پرسپولیس 1 - 0 مس رفسنجان 21 بهمن 99

سیدجلال حسینی در دقیقه 51 برای پرسپولیس با ضربه سر گلزنی کرد. این تیم در دیدار هفته چهاردهم نیز که هفته گذشته مقابل تراکتور برگزار شد، با همین فرمول که ارسال توپ و ضربه سر سیدجلال حسینی بود، به رجحان رسید.

مس در دقیقه 76 با اخراج محمدحسین کریم زاده 10 نفره شد.

پرسپولیس با این نتیجه 24 امتیازی شد و با صعود یک پله ای بالاتر از صنعت نفت 23 امتیازی و بعد از استقلال و سپاهان 26 و 25 امتیازی با یک بازی کمتر در رتبه سوم جدول قرار گرفت.

ترکیب پرسپولیس

بوژیدار رادوشویچ، سیدجلال حسینی، کمال کامیابی نیا، مهدی شیری، سعید آقایی، میلاد سرلک، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی (4+90 مهدی عبدی)، وحید امیری، احسان پهلوان و امید عالیشاه (88 - مهدی مهدی خانی).

ترکیب مس

داود نوشی صوفیانی، عقیل کعبی، مسیح زاهدی، هومن ربیع زاده (61 - امید خالدی)، محسن طرحانی، میثم نقی زاده (61 - محمدحسین کریم زاده)، محسن آذرباد، قائم اسلامی خواه (82 - علیرضا نقی زاده)، مهرداد رضایی، فراز امامعلی و مهرداد آوخ.

داور: حمید حاج ملک

در دیدار پرسپولیس و مس رفسنجان چه گذشت؟

نیمه اول

دقیقه 7: سیامک نعمتی حرکتی در یک سوم دفاعی مس رفسنجان انجام داد و پاس مناسبی را به دهانه دروازه برای امید عالیشاه فرستاد، اما او نتوانست از این موقعیت بهره ای ببرد.

دقیقه 19: نعمتی که یک بار برای عالیشاه موقعیت ایجاد کرده بود، این بار خودش اقدام به شوتزنی کرد که البته ضربه او جایی در چهارچوب دروازه نداشت.

دقیقه 24: این بار نوبت به بازیکنان مس و عقیل کعبی رسید تا برای باز کردن دروازه پرسپولیس اقدام به شوتزنی کند، هرچند ضربه او هم دور از قفس توری رادوشوویچ به بالای دروازه رفت.

دقیقه 33: امید عالیشاه با نفوذ از سمت چپ توپی را داخل محوطه جریمه به وحید امیری سپرد که البته جاگیری نامناسب باعث شد او نتواند این موقعیت را به سمت دروازه مس شلیک کند. امیری توپ را بار دیگر به عالیشاه برگرداند که ضربه او از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 39: عالیشاه بار دیگر در دهانه دروازه مس صاحب موقعیت گلزنی شد که این بار نوشی صوفیانی توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 43: حمله دیگری برای پرسپولیسی ها این بار از سمت راست شکل گرفت که البته توپ در سمت چپ به سعید آقایی رسید، اما ضربه او با برخورد به مدافعان برگشت داده شد.

نیمه دوم

دقیقه 50: شوت از پشت محوطه جریمه سیامک نعمتی به سمت دروازه نوشی صوفیانی، واکنش این دروازه بان را به دنبال داشت و ضربه کرنری نصیب پرسپولیسی ها شد. ارسال این کرنر و توپی که در محوطه جریمه به احسان پهلوان رسید، بار دیگر با دخالت مدافعان مس تبدیل به کرنر دیگری شد.

دقیقه 51: پرسپولیسی ها از روی نقطه کرنر و با ارسال توپ روی تیر دوم توسط امید عالیشاه با ضربه سر سیدجلال حسینی به گل رسیدند.

دقیقه 54: مهرداد رضایی از سوی داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 66: سعید آقایی از سمت چپ توپی را برای وحید امیری ارسال کرد که این بازیکن در موقعیت تک به تک نتوانست ضربه خوبی به توپ بزند و توپ از کناره دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 68: محمدحسین کریم زاده با خطایی در میانه زمین با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 76: این بار خطای شدید محمدحسین کریم زاده روی امید عالیشاه کارت زرد دوم را برای او به دنبال داشت تا مس با اخراج این بازیکن 10 نفره شود.

دقیقه 85: عقیل کعبی با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 1+90: مهدی مهدی خانی در مقابل دروازه مس صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی شد، اما نتوانست به توپ ضربه بزند تا این موقعیت از دست برود.

دقیقه 2+90: بار دیگر حمله برای پرسپولیسی ها به همان شکل قبلی انجام شد که این بار ضربه احمد نوراللهی با برخورد به مدافعان مس به چهارچوب دروازه نرسید.

منبع: فرارو

به "(ویدیو) خلاصه بازی پرسپولیس 1 - 0 مس رفسنجان 21 بهمن 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدیو) خلاصه بازی پرسپولیس 1 - 0 مس رفسنجان 21 بهمن 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید