کاهش 83 درصدی مسافران نوروزی در پایانه های تهران

به گزارش خرید متعادل، مدیرعامل سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران گفت: تعداد مسافران از یکم تا هفدهم فروردین ماه امسال نسبت به این بازه زمانی در سال 98، 83 درصد کاهش داشته است.

کاهش 83 درصدی مسافران نوروزی در پایانه های تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری خرید متعادل از سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران، امیرحسین صدیقی اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم اجرای دستورالعمل های مرتبط برای کاهش شیوع این بیماری، پایانه های تهران نیز شاهد کاهش 83 درصدی مسافران بوده است.

وی با اشاره به همکاری و تعهد هموطنان مسئولیت پذیر نسبت به دستورالعمل های مبارزه با شیوع ویروس کرونا گفت: خوشبختانه بسیاری از شهروندان با ماندن در خانه هایشان و پرهیز از انجام سفرهای نوروزی سعی در همکاری برای مبارزه با شیوع این بیماری کردند.

صدیقی افزود: تعداد مسافران جابه جا شده از پایانه های برون شهری غرب، جنوب، شرق، بیهقی و پونک تهران کاهش محسوس 83 درصدی را تجربه کرد.

مدیرعامل سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران با اعلام کاهش 71 درصدی در تعداد سرویس های خروجی از پایانه های پایتخت بیان کرد: در بازه زمانی 17 روز ابتدای فروردین ماه امسال در مجموع از پنج پایانه پایتخت، 105هزار و 602 مسافر خارج شده اند.

صدیقی ضمن قدردانی از همکاری هموطنان در رعایت توصیه های مسئولین برای مبارزه با بیماری کرونا گفت: با توجه به اینکه هنوز شیوع این بیماری مهار نشده است کماکان از هموطنان خواهشمندیم برای حفظ سلامت خود و عزیزانشان و قطع زنجیره انتقال این ویروس از حضور در پایانه ها و انجام سفرهای غیرضروری اجتناب کنند.

بیماری کرونا که از روزهای پایانی بهمن ماه سال 98 کشور را درگیر کرده بر اساس اعلام روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تا به امروز 60هزار و 500 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده، 3هزار و 739 نفر به علت ابتلا به این بیماری فوت کرده و 24 هزار و 236 نفر از مبتلایان بهبود یافته اند.

انتهای پیام/4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "کاهش 83 درصدی مسافران نوروزی در پایانه های تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 83 درصدی مسافران نوروزی در پایانه های تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید