کنکور در زمان تعیین حتی در شهر های قرمز برگزار می گردد

به گزارش خرید متعادل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به بیان توضیحاتی درباره آخرین تصمیمات اتخاذ شده برای برگزاری کنکور در روزهای کرونایی پرداخت.

کنکور در زمان تعیین حتی در شهر های قرمز برگزار می گردد

به گزارش خرید متعادل، منصور غلامی در تبادل نظر با خرید متعادل، درباره تجدید نظر در زمان برگزاری کنکور های سراسری به دلیل شیوع مجدد کرونا، گفت: در زمان برگزاری کنکور هیچ تجدید نظری صورت نخواهد گرفت.

وزیر علوم تحقیقات و فناوری ادامه داد: برای برگزاری کنکور برنامه زمان بندی معین و اعلام شده است.

غلامی در ادامه اظهار کرد: جمعیت هر حوزه معین بوده و دو تا سه مرتبه هم سازمان سنجش اعلام نموده است که داوطلبان فرصت دارند محل برگزاری آزمون خود را عوض نمایند؛ بنابراین دلیلی برای تعویق مجدد کنکور وجود ندارد.

وی تاکید نمود: پیش بینی ها برای برگزاری کنکور بر اساس آمار فعلی اجرا شده و قرار است فاصله جایگاه ها به دلیل شیوع کرونا بیشتر از سال های قبل گردد.

غلامی اضافه نمود: در زمان برگزاری کنکور های سال جاری سالن های بیشتری در اختیار حوزه های امتحانی قرار داده خواهد شد تا پروتکل های بهداشتی رعایت گردد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد: به این دلیل که زمان محدودی قرار است داوطلبان کنکور در حوزه های امتحانی باشند مسئله ای به وجود نمی آید و توجه به مسائلی همچون تهویه سالن ها، در اختیار گذاشتن ماسک، رعایت مسائل بهداشتی در هنگام ورود به حوزه های امتحانی، کنترل سلامت داوطلبان در هنگام ورود و تب سنجی داوطلبان از جمله اقداماتی است که برای برگزاری کنکور و حفظ سلامت دانشجویان پیش بینی شده است.

غلامی در ادامه توضیح داد: کنکور با دقت و رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامت داوطلبان در زمان معین خود برگزار می گردد.

وزیر علوم درباره برگزاری آزمون در شهر های قرمز نیز گفت: کنکور حتی در شهر های قرمز در زمان اعلام شده برگزار خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین

به "کنکور در زمان تعیین حتی در شهر های قرمز برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنکور در زمان تعیین حتی در شهر های قرمز برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید