یک سوم آمریکایی ها ویروس کرونا را ساخته آزمایشگاهی می دانند

به گزارش خرید متعادل، نحوه پیدایش ویروس کرونا بین شهروندان آمریکایی شکاف ایجاد نموده و بعضی جوانان، رنگین پوستان و اسپانیایی تبارهای این کشور این ویروس را محصول آزمایشگاه برشمردند.

یک سوم آمریکایی ها ویروس کرونا را ساخته آزمایشگاهی می دانند

به گزارش گروه بین الملل خرید متعادل، یک موسسه مطالعاتی با انتشار آماری تازه از شکاف بین شهروندان آمریکا نسبت به نحوه پیدایش ویروس کرونای جدید که دنیا را با بزرگترین بحران کنونی روبرو ساخته، اطلاع داد.

به نوشته موسسه پیو نزدیک به 29 درصد (حدود یک سوم) شهروندان آمریکایی شرکت نموده در این نظرسنجی که روزهای گذشته برگزار گردید، بر این باورند به احتمال زیاد ویروس کرونای جدید در آزمایشگاه ساخته شده است.

بر اساس این گزارش، 43 درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی ساخت ویروس کرونا را طبیعی خواندند. 23 درصد اعتقاد داشتند این ویروس به طور عمدی در یک آزمایشگاه ساخته شده و 6 درصد نیز میگویند که به احتمال زیاد این ویروس تصادفی در یک آزمایشگاه ساخته شده است.

به نوشته وبگاه موسسه پیو، از بین شرکت کنندگان در این نظرسنجی جوانان با تحصیلات دبیرستانی اعتقاد به ساخت ویروس کرونا در آزمایشگاه داشتند.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که سیاه پوستان و اسپانیایی تبارهای آمریکا نیز معتقدند که این ویروس ساخته آزمایشگاه است. از هر 10 اسپانیایی تبار، 4 نفر این عقیده را دارد و در بین سیاه پوستان نیز 34 درصد چنین نظری را دارند.

این در حالی است که طبق جدیدترین آمار و ارقام منتشر شده، طبق جدیدترین آمار و ارقام شیوع کرونا، مجموع قربانیان این ویروس ناشناخته در ایالات متحده آمریکا به 18747 نفر و مجموع مبتلایان به این ویروس به 506008 نفر رسید.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز آدینه در نشست خبری روزانه درباره شیوع کووید-19 توضیح داد ممکن است شمار مرگ و میر ناشی از این بیماری به 60 هزار نفر برسد. (جزئیات بیشتر)

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "یک سوم آمریکایی ها ویروس کرونا را ساخته آزمایشگاهی می دانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک سوم آمریکایی ها ویروس کرونا را ساخته آزمایشگاهی می دانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید