11 جاده به دلیل کاهش ایمنی جهت مسدود است

به گزارش خرید متعادل، مدیر مرکز مدیریت راههای کشور با بیان اینکه امروز 11 جاده به دلیل کاهش ایمنی مسدود است، گفت: دوربین های نظارت تصویری ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس و ترافیک سنگین در برخی مقاطع آزادراه کرج- تهران، نشان می دهد.

11 جاده به دلیل کاهش ایمنی جهت مسدود است

به گزارش خرید متعادل، علی اکبر آشوری در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، بیان نمود: بر اساس اطلاعات دوربین های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

کاهش 3 درصدی ترافیک جاده ها

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد آخرین اطلاعات حاصل از 2299 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل 3.1 درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 17.8 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 16 تا 17 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

انسداد محور پدافند جنوب غرب - امیدیه در خوزستان و 10 جاده دیگر

وی از انسداد 10 جاده به دلیل نبود ایمنی، گفت و اضافه نمود: در حال حاضر جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور گنج نامه-تویسرکان، محور خرم آباد-پلدختر و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

آشوری همچنین با اشاره به انسداد جاده جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، بیان نمود: در حال حاضر محور فرعی شمشک-دیزین، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده شهداد-نهبندان، محور وازک-بلده در مازندران، محور سروآباد-پاوه و جاده پونل - خلخال، به دلیل نبود ایمنی مسدود است.

مدیر مرکز مدیریت راه ها اضافه نمود: همچنین محور پدافند جنوب غرب - امیدیه در استان خوزستان از مورخ 29 آذر 99 تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

آزادراه کرج-تهران با 103 هزار و 936 تردد پرترافیک ترین جاده کشور

وی بیان داشت: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران با 103 هزار و 936 تردد، آزادراه کرج-قزوین با 93 هزار و 213 تردد و آزادراه تهران-کرج با 92 هزار و 307 تردد ثبت شد.

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-تهران و محور شهریار-تهران

آشوری از تردد روان در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در جهت رفت و برگشت خبر داد.

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور اضافه نمود: در محورهای تهران - شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

وی اظهار کرد: دوربین های نظارت تصویری ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس، ترافیک سنگین در آزادراه کرج - تهران محدوده پل کلاک و در ادامه ترافیک نیمه سنگین در محدوده گرمدره همچنین ترافیک سنگین در محور شهریار - تهران حدفاصل شهرقدس تا زرنان نشان می دهد.

منبع: جام جم آنلاین

به "11 جاده به دلیل کاهش ایمنی جهت مسدود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "11 جاده به دلیل کاهش ایمنی جهت مسدود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید