همه اخبار و مقاله ها

علت درد سینه در مردان چیست؟

سیناپرس/ مردی 33 ساله هستم که اخیرا دردی شدید در ناحیه پستانم احساس می کنم. آیا درد در ناحیه پستان برای مردان خطرناک است؟ مهمترین علت ایجاد درد در این ناحیه کدامند؟

29 شهریور 1399

خبرنگاران اماکن ورزشی استان مرکزی به دلیل شیوع کرونا تعطیل شد

اراک - خبرنگاران - مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: اماکن ورزشی این استان به دلیل شیوع دوباره ویروس کرونا و قرار دریافت استان در شرایط قرمز، تعطیل شد.

29 شهریور 1399

خبرنگاران اولویت تنظیم بازار خراسان رضوی رساندن قیمت کالاها به کمتر از میانگین کشوری است

مشهد-خبرنگاران- معاون هماهنگی امور مالی استانداری خراسان رضوی گفت: اولویت کارگروه تنظیم بازار استان پایین نگه داشتن قیمت کالاها کمتر یا برابر با قیمت میانگین کشوری آنهاست و در این راستا نظارتها را تشدید و به صورت جدی دنبال خواهد نمود.

28 شهریور 1399

خبرنگاران زنجان دومین استان خنک کشور ثبت شد

زنجان - خبرنگاران - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: طی 24 ساعت گذشته، زنجان به عنوان دومین مرکز استان خنک کشور به ثبت رسید.

28 شهریور 1399

تخریبی در بنای امام زاده حسین قزوین صورت نگرفته است

در پی انتشار فیلمی با عنوان تخریب کاشی کاری امام زاده حسین حین بازسازی در فضای مجازی که واکنش دوستداران میراث فرهنگی را به دنبال داشت، معاون میراث فرهنگی استان قزوین توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.

27 شهریور 1399

آبشار هشترخان در راستا گردشگری زنجان ـ طارم

آبشار هشترخان یکی از آبشارهای زیبای شهرستان زنجان است. کوه های بلند و سرسبز، دره ای بسیار عظیم، رودخانه ای خروشان و پرآب، جنگل درختان فندق، هوای خوب و طبیعت بکر، این منطقه را به یکی از نواحی زیبا و مناسب برای گردشگری، کوهنوردی و دوچرخه سواری در کوهستان...

27 شهریور 1399

رکورد پولدارتر شدن در یک روز شکست

ثروتمندترین فرد جهان در یک روز 13 میلیارد دلار به ثروتش افزود.

26 شهریور 1399

حمله تند رئیس حزب مردم پاکستان به سازمان بازرسی این کشور

در پی افزایش پیگیری های سازمان بازرسی پاکستان علیه فساد مالی، رئیس حزب مردم این کشور ضمن انتقادی تند گفت: رئیس این سازمان باید از شرمندگی استعفا بدهد.

25 شهریور 1399

سهمیه بنزین مردادماه امشب شارژ می گردد

بعضی خودرو های شخصی، سهمیه امشب بنزین را دریافت نخواهند کرد. این خودروها، خودرو هایی هستند که از ابتدای سهمیه بندی بنزین در آبان ماه سال گذشته تا امروز هیچ سوخت گیری با استفاده از کارت های سوخت آن ها انجام نشده است.

25 شهریور 1399

پاک سازی تأسیسات الحاقی دره تاریخی لیر سیراف آغاز شد

سرپرست پایگاه ملی میراثفرهنگی سیراف از پاکسازی تأسیسات الحاقی دره تاریخی لیر خبر داد.

24 شهریور 1399

ابلاغ شرط بانک مرکزی برای اعطای هرگونه تسهیلات به اشخاص حقیقی و حقوقی

خبرنگاران:اعطای هر گونه تسهیلات به اشخاص حقیقی /حقوقی صرفاً پس از تکمیل اطلاعات درخواستی در سامانه متمرکز الکترونیکی تسهیلات و تعهدات (سمات) و دریافت شماره پیگیری از سامانه مذکور، مجاز خواهد بود.

24 شهریور 1399

فهرست اوراق عرضه شده در حراج جدید اوراق بدهی دولتی

خبرنگاران: بانک مرکزی ضمن انتشار فهرست اوراق عرضه شده در مرحله نهم حراج اوراق بدهی دولتی، اظهار داشت که حراج مرحله یاده شده، در روز سه شنبه 7 مرداد ماه 1399 اجرا می گردد.

24 شهریور 1399

چالشی به وسعت 7 سال نا کار آمدی دولت

شروع به کار مجلس جدید توام با اتفاقات و حواشی بوده که در افکار عمومی ابهاماتی به وجود آورده است و همین امر باعث بروز نگرانی هایی در کنار امید هایی که به مجلس جدید داشته ایم شده است.

23 شهریور 1399

خبرنگاران مجتمع پتروشیمی با ظرفیت 120 هزار تن پروپیلن در بندر امیرآباد احداث می شود

ساری- خبرنگاران- مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و معاون وزیر نفت گفت: مجتمع پتروشیمی با ظرفیت تولید 120 هزار تن پروپیلن و با اعتبار 380 میلیون دلار در بندر امیرآباد احداث می شود.

23 شهریور 1399

فراوری باتری بدون کبالت با توان ذخیره سازی بالا

کبالت فلزی کمیاب و گران قیمت است که در فراوری باتری های لیتیومی به طور گسترده به کار گرفته می گردد اما به محیط زیست آسیب می زند. از همین رو محققان راهی برای حذف آن یافته اند.

22 شهریور 1399

دیاباته: هنوز تمام نشده ام

امیدوارم به زودی و با طبیعی شدن شرایط یک بار دیگر گلزنی و این بردها را مقابل دیدگان طرفداران جشن بگیریم. بدون شک دلم برای طرفداران استقلال تنگ شده و امیدوارم یک بار دیگر به زودی در استادیوم آنها را از نزدیک ببینم

22 شهریور 1399

اخبار کرونا در سراسر جهان؛ تفاوت رهبران مرد در کنترل کرونا با رهبران زن

تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا در سراسر جهان به 14 میلیون و 201 هزار و 919 نفر رسیده است.

22 شهریور 1399

بهترین پرچم دارهای اندرویدی 2020 از لحاظ کیفیت دوربین

دوربین همواره یکی از مهم ترین فاکتورهای خرید یک گوشی هوشمند بوده و نمی توان نقش فوق العاده مهم آن را در این محصولات کوچک نادیده گرفت. از آن جایی که بسیاری از کاربران دوربین دیجیتال در اختیار ندارند، بنابراین برای ثبت لحظات گوناگون زندگی خود باید به گوشی...

21 شهریور 1399

تلاش برای احیا و برندسازی فرش دستباف ایران

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، تلاش برای احیا و برندسازی فرش دستباف ایران صورت می گیرد.

21 شهریور 1399

خبرنگاران هوای بجنورد از دایره سلامت بیرون نرفت

بجنورد- خبرنگاران- کارشناس پایش اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: در سه ماهه بهار سال جاری، شهروندان بجنورد، مرکز این استان، تنها هوای پاک و یا سالم استنشاق کردند.

20 شهریور 1399
تعداد: (285)