ابراز بی میلی دوباره رئیس باشگاه یوونتوس به کسب اسکودتوی فصل نیمه تمام

به گزارش خرید متعادل، رئیس باشگاه یوونتوس بار دیگر بی میلی خود را برای دریافت اسکودتو در صورت نیمه تمام ماندن فصل جاری سری A ایتالیا ابراز کرد.

ابراز بی میلی دوباره رئیس باشگاه یوونتوس به کسب اسکودتوی فصل نیمه تمام

به گزارش خرید متعادل، آندره آ آنیلی رئیس باشگاه یوونتوس بار دیگر نشان داد که تمایلی به معرفی شدن تیمش به عنوان قهرمان فصل نیمه تمام سری A ندارد.

در حالی که در ایتالیا کشمکش ها بر سر زمان از سرگیری تمرینات تیم های فوتبال ادامه دارد، این احتمال هست که فصل جاری کالچو مانند لوشامپیونه، لیگ هلند و لیگ بلژیک نیمه تمام بماند و و تیم صدرنشین یعنی یوونتوس به عنوان قهرمان رقابت ها معرفی گردد.

پیش از این هم شائبه هایی در این خصوص وجود داشته بود و حدود یک ماه پیش آنیلی با لایک کردن یک پست در توئیتر که ایده اعطای اسکودتو به بانوی پیر را رد نموده بود، نشان داد موافق معرفی شدن تیمش به عنوان قهرمان یک فصل نیمه تمام نیست.

این اتفاق روز گذشته (پنجشنبه) تکرار شد و آنیلی پست یک کاربر توئیتر که تصمیم مقامات فوتبال فرانسه برای اعلام پاری سن ژرمن به عنوان قهرمان فصل نیمه تمام لوشامپیونه را نادرست دانسته بود، پسندید.

در پیغام لایک شده توسط آنیلی آمده بود: ما نمی خواهیم اینگونه قهرمان شویم. حتی آنیلی هم اعلام نموده که اینگونه حاضر به کسب مقام قهرمانی نیست. امیدوارم او همچنان این موضع را حفظ کند. ما اینتر نیستیم.

به نظر می رسد که رئیس باشگاه یوونتوس با لایک کردن این پست نه تنها بی میلی خود را برای نیمه تمام ماندن فصل و کسب مقام قهرمانی یک فصل نیمه تمام ابراز نموده بلکه همزمان از طعنه ای که به رقیب میلانی اش زده شده استقبال نموده است. پیغام کاربر توئیتر به ماجرای اعطای اسکودتوی سال 2006 به اینتر پس از محکوم شدن یوونتوس به سقوط به سری B و پس گرفته شدن قهرمانی این تیم به خاطر ماجرای کالچوپولی اشاره دارد.

با احتساب نتایج آخرین هفته از برگزاری رقابت های سری A پیش از تعلیق آن به خاطر شیوع کرونا، یوونتوس با 63 امتیاز صدرنشین است و لاتزیو با تنها یک امتیاز کمتر در رده دوم واقع شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ابراز بی میلی دوباره رئیس باشگاه یوونتوس به کسب اسکودتوی فصل نیمه تمام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراز بی میلی دوباره رئیس باشگاه یوونتوس به کسب اسکودتوی فصل نیمه تمام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید