اتحادیه جهانی کشتی این هفته تصمیم گیری می کند

به گزارش خرید متعادل، متن نامه ارسالی که به امضا نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی رسیده به شرح زیر است:

اتحادیه جهانی کشتی این هفته تصمیم گیری می کند

امیدواریم همه شما و اعضای خانواده تان در خانه هایتان سالم و سلامت باشید. اجازه بدهید از این فرصت استفاده کرده و از شما درخواست کنیم تا درصورت ابتلای هریک از ورزشکاران، مربیان، داوران، کارکنان یا مدیران فدراسیون متبوع خود، مراتب را حتما به اطلاع اتحادیه جهانی کشتی برسانید.

احتمالا در جریان هستید که کمیته بین المللی المپیک و کمیته برگزاری مسابقات المپیک توکیو، تاریخ جدید برگزاری این رقابت ها را که یکم تا هفدهم مرداد سال 1400 می باشد، اعلام کرده است. ضمناً حتما اطلاع دارید که تمامی سهمیه هایی که تا به امروز برای المپیک پیش رو کسب شده، به قوت خود باقی خواهند بود.

با درنظر دریافت موارد فوق، کمیته اجرایی اتحادیه جهانی در هفته جاری (میلادی) جلسه ای را بصورت ویدیو کنفرانس برگزار خواهد کرد تا تصمیمات نهایی را درخصوص تقویم جدید اتحادیه جهانی بویژه تاریخ برگزاری رقابت های گزینشی باقیمانده و همچنین رقابت های قهرمانی سال 2020 اتخاذ نماید.

مسلما در اتخاذ این تصمیمات، آخرین ارزیابی از شرایط همه گیری ویروس کرونا در تمامی قاره ها مدنظر قرار خواهد گرفت و برای هر تصمیم شرایط استثنایی و اضطراری در نظر گرفته خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اتحادیه جهانی کشتی این هفته تصمیم گیری می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتحادیه جهانی کشتی این هفته تصمیم گیری می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید