جشنواره ملی عسل در خمین برگزار می گردد

به گزارش خرید متعادل، مردادماه سال جاری جشنواره ملی عسل در شهرستان خمین برگزار می گردد.

جشنواره ملی عسل در خمین برگزار می گردد

به گزارش خرید متعادل به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی علی مشهدی روز 17 اردیبهشت 99 گفت: در این راستا جلسه ای روز گذشته برای هماهنگی جشنواره در سالن جلسات شهرداری برگزار گردید.

رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان خمین اضافه نمود: در این نشست که در سالن جلسات شهرداری برگزار گردید رئیس شورای اسلامی شهر، رئیس اداره صنعت و معدن، معاون جهادکشاورزی، جانشین فرماندهی انتظامی، مدیرعامل اتحادیه زنبورداران، رئیس ارگ تاریخی میشیجان و چند نفر از اعضا گروه های مردم نهاد حضور داشتند.

علی مشهدی اضافه نمود: شهرستان خمین در بیماری کوید 19 شرایط سفید اعلام شده و امیدواریم تا زمان برگزاری این جشنواره این بیماری در کشور ریشه کن شده باشد.

مشهدی گفت: به زودی جشنواره عسل خمین در سطح ملی برگزار خواهد شد و عسل خمین به عنوان یک برند منحصر بفرد به تمام نقاط کشور عزیزمان و همچنین بازارهای کشورهای منطقه معرفی گردد تا انشاءاللّه باعث رونق فراوری عسل و ایجاد شغل در سطح وسیع در شهرستان خمین گردد.

رئیس میراث فرهنگی شهرستان خمین در ادامه اضافه نمود: در این راستا شهرداری خمین بخشی از هزینه برگزاری جشنواره عسل، مکان و غرفه و همچنین نیروی انسانی را نیز متقبّل می گردد .

مشهدی اضافه نمود: پیش بینی ما این است که جشنواره عسل در فاصله زمانی دهم تا بیستم مردادماه در محل منطقه نمونه گردشگری بوجه برگزار گردد.

شهردار خمین گفت: هدف از برگزاری این جشنواره برندسازی عسل در شهرستان خمین است و باید توجه داشت که برندسازی عسل خمین بنفع فراوری کنندگان عسل خواهد شد و همچنین برگزاری این گونه جشنواره ها مطمئنّاً منافع آن بسیار بالاتر خواهد بود که نه تنها فراوری کنندگان عسل را منتفع خواهد نمود؛ بلکه برای همشهریان عزیزمان نیز منافعی به دنبال خواهد داشت و همین فعالیت هاست که باعث ایجاد و گسترش شغلهای مستقیم و غیرمستقیم خواهد شد.

منبع: میراث آریا

به "جشنواره ملی عسل در خمین برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره ملی عسل در خمین برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید