روسیه در فرودگاه القامشلی سوریه پدافند هوایی مستقر کرد

به گزارش خرید متعادل، پس از تقابل دیروز میان نیرو های آمریکا و روسیه در سوریه، روسیه در فرودگاه القامشلی در شمال شرق این کشور چند پدافند هوایی مستقر کرد.

روسیه در فرودگاه القامشلی سوریه پدافند هوایی مستقر کرد

به گزارش گروه بین الملل خرید متعادل، پس از تقابل اخیر میان نیرو های آمریکا و روسیه در شمال شرق سوریه، روسیه چند پدافند هوایی مدرن و پیشرفته در فرودگاه القامشلی مستقر کرد.

به گزارش وبگاه مرکز موسوم به دیده بان حقوق بشر سوریه، روسیه و آمریکا به تازگی در کوشش هستند نفوذ خود را در شمال شرق سوریه بویژه در بزرگراه استراتژیک الحسکه به حلب افزایش دهند.

دیده بان به نقل از بعضی منابع گزارش کرد که نیرو های آمریکایی در ورودی و خروجی منطقه استراتژیک تل تمر مستقر شده اند این منطقه حلقه اتصال میان الحسکه و القامشلی و حلب به شمار می رود که از اهمیت بالایی برخوردار است.

دیده بان در ادامه گزارش کرد که نیرو های آمریکایی در ورودی ابوراسین (زرکان) و دو راهی روستای غبیش متمرکز شده اند.

به گزارش دیده بان تعداد زیادی از گشتی های آمریکایی برای کمرنگ کردن حضور روسیه، به بزرگراه حلب به الحسکه معروف به M4 اعزام شده اند و در آنجا مدام در حال گشت زنی هستند.

دیروز، خبرنگار آناتولی گزارش نموده بود که نظامیان آمریکایی در اقدامی تنش زا، مانع حرکت نظامیان روس به سمت یکی از میدان های نفتی شمال استان الحسکه شدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "روسیه در فرودگاه القامشلی سوریه پدافند هوایی مستقر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روسیه در فرودگاه القامشلی سوریه پدافند هوایی مستقر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید