شوالیه های گاتهام، بازی بعدی بتمن است؛ بازی Suicide Squad هم به زودی معرفی می گردد

به گزارش خرید متعادل، این طور که به نظر می رسد، قرار است به زودی با رونمایی دو بازی عظیم در دنیای کمیک های دی سی روبرو شویم. از وجود یک بازی جدید در دنیای بتمن خبر داشتیم و به لطف دامین های تازه ای که توسط شرکت برادران وارنر ثبت شده، متوجه شده ایم که بازی بعدی بتمن احتمالا شوالیه های گاتهام (Gotham Knights) نام دارد. دامین دیگر ثبت شده، برای بازی دیگری بر اساس کمیک های جوخه انتحار (Suicide Squad) است.

شوالیه های گاتهام، بازی بعدی بتمن است؛ بازی Suicide Squad هم به زودی معرفی می گردد

[بروزرسانی] خبرگزاری یوروگیمر وجود هر دو بازی را تایید کرد و گفت که می توانیم انتظار معرفی بسیار کوتاه آن ها را در رویداد DC Fandome در همان اولین شهریور داشته باشیم. منابع یوروگیمر به این خبرگزاری گفته اند که هر دو بازی برای کنسول های نسل بعد ساخته می شوند و عرضه Gotham Knights جلوتر از Suicide Squad برنامه ریزی شده است. این طور که به نظر می رسد ظاهرا چند سال دیگر هم باید برای عرضه بازی Suicide Squad صبر کنیم، در نتیجه نباید انتظار نمایش گیم پلی یا تریلر بزرگی را در رویداد دو ماه آینده دی سی از بازی Suicide Squad داشته باشیم.

طبق گفته یوروگیمر، دنباله نام بازی یعنی Kill the Justice League هنوز نهایی نشده است، ولی کم و بیش از انتخاب آن مطمئن هستند و به همین دلیل دامین های لازم را ثبت نموده اند.

یوروگیمر همچنین تایید نموده است که استودیوی راک استدی بازی Suicide Squad را می سازد و وظیفه ساخت بازی Gotham Knights به استودیوی مونترال برادران وارنر سپرده شده است.

طبق شایعات منتشر شده، شرکت بازی سازی برادران وارنر قرار بود طی نمایشگاه E3 سال جاری، برای اولین بار کنفرانسی در راستای رونمایی بازی های جدید خود برگزار کند؛ بازی هایی که قرار بود شامل یک بازی بتمن، یک بازی هری پاتر و ساخته جدید استودیوی راک استدی باشد. نمایشگاه E3 (و تمام نمایشگاه ها و رویدادهای جهان) در پی اتفاقات چند ماه اخیر لغو شده اند و رونمایی از بازی های بعدی شرکت برادران وارنر هم به زمان دیگری موکول شده است.

قرار است در شهریور ماه شاهد برگزاری رویدادی دیجیتال برای معرفی فیلم ها، سریال ها، بازی ها و ساخته های مختلف دیگری بر اساس کمیک های دی سی باشیم. شرکت برادران وارنر که ظاهرا برای این رویداد آماده می گردد، تعدادی دامنه کاملا جدید برای دو بازی ثبت نموده است؛ یک بازی Gotham Knights نام دارد و دیگری Suicide Squad: Kill the Justice League.

هیچ اطلاعات دقیقی از این دو بازی در دست نداریم، ولی با کنار هم قرار دادن شایعات مختلف و صحبت هایی که از گوشه و کنار شنیده ایم، می توانیم این نتیجه گیری را داشته باشیم که بازی Gotham Knights ساخته استودیوی مونترال برادران وارنر و بازی Suicide Squad ساخته استودیوی راک استدی است.

استودیوی راک استدی خالق سه گانه Batman: Arkham و استودیوی مونترال برادران وارنر هم سازنده بازی Batman: Arkham Origins است.

از این که استودیوی مونترال برادران وارنر مشغول ساخت یک بازی بتمن است، مطمئن هستیم. این استودیو خودش در چند ماه اخیر با نمایش تیزرهای کوتاه، این موضوع که به زودی از یک بازی بتمن جدید رونمایی خواهند کرد را اعلام نموده است. از طرف دیگر، هیچ اطلاعاتی از بازی بعدی سازندگان اصلی سری بازی های بتمن آرکام در دست نداریم. اخیرا یکی دو شایعه به این که بازی بعدی استودیوی راک استدی Suicide Squad است، اشاره نموده اند. و این طور که به نظر می رسد، این شایعات درست از آب درآمده اند.

دو دامنه برای بازی Suicide Squad از سوی شرکتی که وظیفه ثبت تمام دامنه های مربوط به برادران وارنر را برعهده دارد، ثبت شده است. این دو دامنه suicidesquadgame.com و suicidesquadkillthejusticeleague.com هستند. دامنه ثبت شده برای بازی دیگر هم gothamknights.com است.

ممکن است بازی Gotham Knights اسم بتمن را به دوش نکشد و یک بازی حول تمام اعضای خانواده بتمن، یعنی بتمن، رابین، بت گرل یا نایت وینگ باشد؛ یعنی با یک بازی به نام Gotham Knights طرف شویم.

بازی Suicide Squad هم با عبارت Kill the Justice League همراه شده است؛ یعنی اگر این بازی هم واقعی باشد، در آن به جای این که کنترل ابرقهرمانان را به دست بگیریم، به مبارزه با آن ها می رویم. مشخصا عبارت Kill the Justice League می تواند به این موضوع اشاره داشته باشد که قرار است در نقش شخصیت های Suicide Squad با قهرمان هایی مثل بتمن و سوپرمن مبارزه کنیم و حتی آن ها را بکشیم. این ایده که قهرمان هایی مثل بتمن و سوپرمن غولآخر بازی باشند و با آن ها مبارزه کنیم، بسیار جذاب به نظر می رسد.

نهایتا، اشاره می کنیم که هیچ کدام از این اطلاعات رسمی و قطعی نیستند. فعلا تنها می توانیم در انتظار رویداد شهریور ماه دی سی بنشینیم، که شاید در آن شاهد رونمایی این بازی ها باشیم. این مراسم با نام DC Fandome برای برگزاری در روز 1 شهریور برنامه ریزی شده است.

منبع: ResetEra

منبع: دیجیکالا مگ

به "شوالیه های گاتهام، بازی بعدی بتمن است؛ بازی Suicide Squad هم به زودی معرفی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوالیه های گاتهام، بازی بعدی بتمن است؛ بازی Suicide Squad هم به زودی معرفی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید