پرداخت حقوق به 15 مربی المپیکی، حقی که در پرداختی اول نادیده گرفته شد

به گزارش خرید متعادل، تعداد مربیانی که ورزشکار المپیکی دارند و کمیته ملی المپیک به آنها حقوق پرداخت می کند، معین شد.

پرداخت حقوق به 15 مربی المپیکی، حقی که در پرداختی اول نادیده گرفته شد

به گزارش خرید متعادل، زمانی که ستاد عالی بازی های المپیک تصویب کرد به ورزشکارانی که سهمیه المپیک گرفته اند به مدت یک سال حقوق پرداخت می شود، قرار بود سرمربیان و مربیان هم در این یک سال از این حقوق برخوردار باشند.

اما در پرداخت حقوق شش ماه نخست که بر عهده وزارت ورزش بود، مربیان در نظر گرفته نشدند و آنها از این حقوق محروم ماندند. کمیته ملی المپیک بیان نمود در پرداخت حقوق شش ماه دوم که بر عهده این نهاد است مربیان هم در نظر گرفته می شوند.

بر این اساس 15مربی حقوق دریافت می کنند. بر ای هر ماه مبلغ 2میلیون و 500 هزار تومان در نظر گرفته شده که برای شش ماه به هر مربی 15 میلیون تومان پرداخت می شود.

البته برای رشته هایی که چند مربی دارند، 50درصد سهمیه ها، سرمربی و مربی در نظر گرفته می شود .مثلا رشته کشتی که 12 سهمیه ورزشکار دارد، 6 سهمیه سرمربی و مربی در نظر گرفته شده که شامل 2 سرمربی(کشتی آزاد و فرنگی)، 2 مربی کشتی آزاد و 2 مربی کشتی فرنگی است.

کمیته ملی المپیک به تعداد مربیان در نظر گرفته شده حقوق به حساب فدراسیون می ریزد و فدراسیون براساس اثر گذاری که هر مربی دارد پول را بین مربیان تقسیم می کند اما در نهایت باید رسید پرداختی ها را به کمیته ملی المپیک تحویل دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پرداخت حقوق به 15 مربی المپیکی، حقی که در پرداختی اول نادیده گرفته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت حقوق به 15 مربی المپیکی، حقی که در پرداختی اول نادیده گرفته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید