اخبار سیاسی

وزیر بهداشت: از ویروس انگلیسی با افتخار جستیم

خبرگزاری خبرنگاران- وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: در جهان کشوری نبود که در مواجهه با ویروس انگلیسی مریض هایش پشت در بیمارستان نمانند، اما در ایران به دلیل تصمیمات خردمندانه گرفتار این عارضه نشدیم و هیچ بیماری پشت در بیمارستان نماند.

10 خرداد 1400

شکست مذاکرات چه پیامدهایی برای ایران دارد؟

کارشناس مسائل سیاست خارجی در گفتگویی پیامدهای احتمالی شکست مذاکرات وین با 1+4 را مورد آنالیز قرار داد.

4 خرداد 1400

خبرنگاران امیری: تمام تلاش ها برای تقویت وهمراهی میان دولت و مجلس باشد

تهران - خبرنگاران - معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: در مدت زمان باقی مانده دولت، باید تمام تلاش ها بر تقویت، همراهی و همکاری میان دولت و مجلس در راستای ارائه خدمات ارزنده به مردم باشد.

16 اردیبهشت 1400

کار احداث واحدهای نیروگاه بوشهر متوقف نخواهد شد

معاون وزیر امور خارجه روسیه بعضی گزارش های رسانه ای مبنی بر احتمال توقف پروژه ساخت واحدهای نیروگاه بوشهر را شایعه خواند و گفت روسیه تصمیمی برای متوقف کردن این پروژه ندارد.

14 اردیبهشت 1400

افشاگری های نخست وزیر پیشین اردن درباره موضع گیری های کشورش در قبال سوریه

نخست وزیر پیشین اردن اتفاقاتی را که در مذاکرات کشورش با داعش برای آزادسازی معاذ الکساسبه، خلبان این کشور که پس از سقوط هواپیمایش در رقه در سال 2014 به اسارت این گروه تروریستی درآمده بود، فاش کرد.

9 اردیبهشت 1400

افزایش 130 درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در دو سال اخیر

خبرگزاری خبرنگاران- مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی از افزایش 130 درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در دو سال اخیر خبر داد.

5 اردیبهشت 1400

غلامی: دانشگاهی در کشور تنها 5 عضو هیئت علمی دارد! ، اجرای شاخص های مشخص برای ظرفیت پذیرش دانشگاه ها از سال 1400 خبرنگاران

وزیر علوم با اشاره به فعالیت دانشگاهی در کشور تنها با 5 عضو هیئت علمی گفت: در بحث ظرفیت پذیرش هر دانشگاه شاخص هایی وضع شده است که از سال 1400 اجرایی می گردد.

1 اردیبهشت 1400

CAS پرونده جودوی ایران را به فدراسیون جهانی ارجاع داد

بر اساس اعلام فدراسیون جودو، دادگاه حکمیت ورزش پرونده جودوی ایران را به فدراسیون جهانی ارجاع داده است.

1 اردیبهشت 1400

بایدن بخشی از تحریم های ترامپ علیه ونزوئلا را لغو کرد

به گزارش خبرنگاران، دولت بایدن تحریم های اعمال شده دولت ترامپ علیه 4 شرکت ایتالیایی را که به علت انجام تبادلات نفتی با ونزوئلا مورد تحریم قرار گرفته بودند، لغو کرد.

25 فروردین 1400

سفر با خودرو شخصی خطرناک تر است؟

این پرسش افکار عمومی است که چرا با وجود ازدحام جمعیت در وسایل نقلیه عمومی تردد آن ها در یک سال گذشته، حتی به شهرهای پرخطر کرونا ممنوع و حتی محدود نشده است، اما راه ها به روی خودروهای شخصی که به نظر می رسد امنیت بیشتری برای سرنشینان دارد، مسدود و سفر به...

21 فروردین 1400

تاکید محمد عبدالسلام بر ضرورت انتها جنگ و محاصره یمن از سوی متجاوزان

رئیس هیات مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن بر ضرورت خاتمه جنگ و محاصره یمن از سوی متجاوزان تاکید کرد.

19 فروردین 1400

العزی: سازمان ملل باید درک کند که عربستان آغازگر جنگ بود نه یمن خبرنگاران

معاون وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن ضمن انتقاد از نقش آفرینی سازمان ملل متحد در این کشور، گفت: سازمان ملل از پذیرش واقعیت ها در یمن طفره می رود.

15 فروردین 1400

از حسین فریدون تا مهدی جهانگیری؛ تمام بابک زنجانی های دولت حسن روحانی! خبرنگاران

معاون اول رئیس جمهور در اظهار نظری گفته که این دولت بابک زنجانی نداشته است ولی با یک جستجوی ساده درمی یابیم که افراد شاخص متخلف اقتصادی در این دولت بسیار بوده اند.

8 فروردین 1400

اعطای وام بلاعوض به زلزله زدگان سی سخت ، صدور رایگان پروانه ساخت

وزیر راه و شهرسازی گفت: وام بلاعوض برای زلزله زدگان سی سخت و بازسازی منازل مسکونی بر اساس برآورد ستاد بحران تدوین و در همین هفته پیش رو مصوبات آن ابلاغ می شود.

7 فروردین 1400

حقایقی جالب درباره شهر بارسلونا

امروزه بارسلون یکی از مراکز مهم فرهنگی و به یکی از مقصدهای اصلی گردشگران بدل گشته و از میراث فرهنگی غنی برخوردار است.

1 فروردین 1400

خبرنگاران شرایط رنگ بندی کرونا در شهرستان خمین نارنجی شد

خمین - خبرنگاران - فرماندار خمین گفت: شرایط رنگ بندی کرونا در این شهرستان بر اثر بی توجهی مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی نارنجی شد.

30 اسفند 1399

سعد حریری: از موضعم کوتاه نمی آیم

نخست وزیر مکلف لبنان در کنفرانس خبری به مناسبت شانزدهمین سالگرد ترور رفیق حریری گفت، همچنان مخالف یک سوم معطل در تشکیل دولت است.

25 اسفند 1399

منتظر رای دادگاه CAS هستیم، درباره انتخابات فوتبال صحبت نمی کنم

به گزارش خبرنگاران، رئیس کمیته ملی المپیک در مراسم رونمایی از تندیس قهرمانان که امروز سه شنبه برگزار گردید، گفت: در این مراسم تصویری از تاریخ ورزش به نمایش درآمده است. نسل های آینده به این قهرمانان افتخار می نمایند.

24 اسفند 1399

با 45 میلیون تومان صاحب پراید صفر شوید!

به گزارش خبرنگاران، با وجود زیان 100 هزار میلیارد تومانی خودروسازان در سال گذشته از سیاست پیش فروش خودرو که مقامات خودروسازان این رقم را اعلام کرده اند اما همچنان این طرح ادامه دارد.

22 اسفند 1399

تاثیر ات خرده فرهنگ ها جوامع میهمان و میزبان در حوزه گردشگر

گر چه توریست در ابتدا یک فعالیت فرد به منظور تفریح و گذر ان اوقات فراغت برای کسب آسایش و آسودگی خیال بوده اما امروزه به سبب اثر ات فرهنگی گسترده آن در میان جوامع به عنوان یک راه ارتباطی موثر مورد توجه قرار گرفته است، بنا بر این می توان گفت توریست یک پدیده...

21 اسفند 1399
تعداد: (130)