سرمایه گذاری را اصولی و حرفه ای بیاموزید و ثروتمند شوید

به گزارش خرید متعادل، حتما شما هم موافقید که پول و ثروت، دلیل و تضمینی بر خوشبختی نیست اما می تواند بسیاری از مسائل و موانع را از پیش روی تان بردارد. قبول دارید؟ البته همه دوست دارند به درآمد بیشتر برسند و سرمایه گذاری نمایند اما چون راه و روش کار را به خوبی نمی دانند، عطای این فرایند را به لقایش می بخشند و خود را با شعارهایی مانند پول، چرک کف دست است یا علم بهتر از ثروت است سرگرم می نمایند.

سرمایه گذاری را اصولی و حرفه ای بیاموزید و ثروتمند شوید

در میان این آشفته بازار، مجموعه ای جوان و در عین حال باتجربه به نام خانه سرمایه در حوالی یک دهه، توانسته است با مدیریت صحیح و به کارگیری نخبه های باتجربه، مجموعه ای آموزشی برای تدریس فعالیت در بازار بورس و سرمایه گذاری های مختلف راه اندازی کند. خانه سرمایه ای ها نه معتقدند که پول چرک کف دست است و نه علم را برتر از ثروت می دانند. این مجموعه پیروز که از سال 1390 فعالیت خود را با مدیریت علی صابریان آغاز نموده است، علم و تجربه را دروازه ای برای رسیدن به پول و ثروت می داند و با همین دیدگاه طلایی یعنی به کارگیری علمی دانش در راستا رسیدن به ثروت، نیروهای زبده ای را تربیت نموده است که خود به اساتیدی خبره در زمینه بورس و سرمایه گذاری بدل شده اند.

چرا باید بورس را اصولی یاد بگیریم؟

می خواهید بدانید که بورس چیست و اصلا چرا خانه سرمایه به شما پیشنهاد می نماید که آموزش بورس را اصولی یاد بگیرید؟ چرا آموختن پیچ و خم های بورس و فعالیت در آن به نفع تان خواهد بود؟ واقعیت این است که بورس از دور به نظر بیشتر افراد وحشتناک است. این ترس و هراس از کجا نشأت می گیرد؟ پاسخ این پرسش را تیم خانه سرمایه بهتر از هر مرجع و منبع دیگری می داند: ناآگاهی. کافی است با مفاهیم، فرایندها و شیوه تحلیل و به عبارت کلی کوچه پس کوچه های بورس آشنا شوید تا بدانید که این بازار، گنجی درجه یک است که می تواند شما را به سود و ثروت برساند.

کافی است، گزینه های پیش روی خود برای سرمایه گذاری و فراوری ثروت در ایران را آنالیز کنید تا متوجه شوید که با کمی کوشش و یادگیری می توانید در بازار بورس به پیروزیت هایی برسید که در خواب هم نمی دیدید. البته بی گدار به آب زدن در این بازار یا اعتماد کردن به افراد و آکادمی های نامعتبر می تواند تمام سرمایه مالی تان را به باد بدهد. ولی در خانه سرمایه، قرار نیست که مسئله ای برای تان پیش بیاید. چرا؟ چون این مجموعه به خوبی می داند که احتیاج آموزشی دانشجویان چیست و هر فرد برای آگاهی و یادگیری بورس باید به سراغ چه گزینه هایی برود. تسلط اساتید این مجموعه به بازار بورس هم از جمله مزایایی است که از خانه سرمایه، تکیه گاه امن و درستی برای دانشجویان علاقه مند می سازد.

مطالعه شاخص بورس در ایران نشان می دهد که از سال 1392 تا انتهای سال 1398، شاخص کل بورس به اندازه 2000 درصد رشد داشته است. اما منظور از شاخص کل بورس چیست؟ شاخص کل بورس، رقمی است که فرایند رشد یا افت بازار را نشان می دهد. شاخص کل بورس، نمایان گر سود سهام شرکت های حاضر در بورس و سطح عمومی قیمت سهام است. در نتیجه، آمار نشان می دهد که سرمایه گذاری آگاهانه در بورس می تواند منجر به رشد سرمایه تان گردد.

روش های مختلفی برای پیروزیت در بورس و رسیدن به سود در آن وجود دارد که تنها در پناه مطالعه و کسب دقت و آموزش صحیح می توان به آنها دست یافت. دقت نموده اید، زمانی که فردی را به خوبی می شناسید، رفتارهای مختلف او هم برای تان قابل پیش بینی تر خواهد بود؟ بورس هم فرایندی مشابه دارد. با وجود عدم قطعیتی که در آن وجود دارد، هر چقد که اطلاعات تان درباره آن بیشتر باشد، امکان پیروزیت تان و پیش بینی فرایندهای موجود در آن هم افزایش پیدا می نماید.

روزانه، سرمایه هر شخص در بازار بورس با دامنه نوسانی 5 درصدی رو به رو است. بدون توجه به کارمزدی که برای فعالیت های خود در بازار می پردازید، امکان دارد که در طول روز، 5 درصد رشد یا کاهش را تجربه کنید. مثلا اگر 5 میلیون در بازار بورس داشته باشید و با آن سرمایه گذاری کنید، در یک روز احتمال افزایش 250 هزار تومان به سرمایه تان وجود دارد. ضمن اینکه در صورت ضرر کردن، 250 هزار تومان را از دست خواهید داد. البته هر چقدر بازه سرمایه گذاری تان در بورس بلندمدت تر باشد، امکان رشد و رسیدن به سود هم افزایش پیدا خواهد نمود.

با وجود آموزش و استفاده از تجربه اساتید برتر بازار به خوبی می توانید به رشد و شکوفایی در بورس برسید. البته که قطعیتی در کار نیست اما بدون جسارت و شجاعت در زیر پرچم آگاهی، دانش و یاری دریافت از تجربه اساتید هم نمی توان به رشد مالی و پیروزیت دست پیدا کرد.

بازار بورس؛ فرصتی عالی برای رشد مالی

یکی از مهم ترین فرصت هایی که بازار بورس در اختیارتان قرار می دهد، امکان معامله و سرمایه گذاری با مبلغی در حد چند صدهزار تومان است. لازم نیست که میلیون ها تومان پول در حساب تان باشد تا بتوانید اقدام به خرید سهام در بازار بورس کنید. با مبلغی بسیار اندک هم می توان وارد این بازار شد و فعالیت های خود را آغاز کرد. از این گذشته، فعالیت های مالی تان در بازار بورس تحت قوانین و نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار است. با این وجود، دیگر احتیاجی به نگرانی بابت معاملات و کلاه برداری هایی نیست که در حیطه های دیگر سرمایه گذاری وجود دارد.

سرمایه گذاری در بورس در صورتی که از راستای درست پیگیری گردد، به شما یاری می نماید تا با مبالغی اندک به تدریج معاملاتی پرسود داشته باشید و به سمت پیروزیت حرکت کنید. انواع شرکت ها، صنایع و سهام در بازار بورس وجود دارد. با حضور در این بازار، کسب آمادگی برای رویارویی با معاملات مختلف و به کارگیری دانش خود در خرید بهترین سهام در بهترین زمان ها، پیروزیت های مالی و مالی از شما دور نخواهد بود. یادگیری اصطلاحات و مفاهیم آن مانند عرضه اولیه، شاخص بورس و حتی آموزش های تخصصی ارز دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم و ... می تواند شما را وارد یک جهانی متنوع از سرمایه گذاری کند. اما بورس را باید از کجا یاد گرفت؟

خانه سرمایه؛ بی اغراق، راه پیروزیت در بورس است

خانه سرمایه از آن مجموعه های آموزشی پیروزی است که دانش و تجربه را به هم گره می زند. پیوند این دو مقوله با بهره گیری از اساتید خبره ای مقدور شده است که سالیان سال، اقتصاد و بازارهای آن را تحلیل نموده اند، در سرمایه گذاری ها مشارکت داشته اند و می توانند با تلفیق دانش عملی و علم تئوریک خود به دیگران هم پیچ و خم های راستا حرکت در بورس را آموزش بدهند. علی صابریان، مدیریت موسسه خانه سرمایه در حدود یک دهه، کوشش خود را به کار گرفته است تا فرصت هایی واقعی برای یادگیری بورس در اختیار علاقه مندان به آن قرار دهد.

این موسسه با درک احتیاج مخاطبان به انواع شکل ها و شیوه های آموزشی، کلاس آموزش بورس نخبگان را در دو قالب دوره عادی (حضوری) و دوره نوین (غیرحضوری) به دوستداران یادگیری بورس، آموزش های لازم را ارائه می نماید. هر یک از این دو دوره تا به امروز، مخاطبان بسیار زیادی داشته اند. بدیهی است که بعضی از آموزش های حضوری استقبال می نمایند و بعضی دیگر به دلیل مسائل متعددی که در راستا یادگیری شان وجود دارد، ترجیح می دهند تا محتوای آموزشی لازم برای ورود و سرمایه گذاری در بورس را به شکل غیرحضوری و به وسیله وبسایت آموزشی پیگیری نمایند.

آیا در سرانجام دوره ها مدرکی به دانشجویان داده می گردد؟ این مدرک ها چقدر معتبر هستند؟

خانه سرمایه، زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای و سازمان بورس اوراق بهادار فعالیت می نماید. بنابراین مدرک اعطایی از این آکادمی، به خودی خود، معتبر است. علاوه بر این، خانه سرمایه بعد از اتمام دوره های آموزشی، دانشجویانش را برای دریافت مدرک بین المللی به سازمان فنی و حرفه ای معرفی می نماید. همان طور که می دانید، مدرک بین المللی فنی و حرفه ای، جزو معتبرترین مدرک های جهان به شمار می رود. این اعتبار به اندازه ای است که تعداد روزهای سپری شده در دوره هایی که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت می نمایند، برای شما به عنوان سابقه کاری در نظر گرفته می گردد. بنابراین، خیالتان از بابت اعتبار مدرک سرانجامی دوره ها راحت باشد.

منبع: فرارو

به "سرمایه گذاری را اصولی و حرفه ای بیاموزید و ثروتمند شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمایه گذاری را اصولی و حرفه ای بیاموزید و ثروتمند شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید